Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вітання міського голови Оксани Вінницької з Новим роком та Різдвом Христовим

311220Дорогі першотравенці!

     Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!

    Рік, що відходить у минуле, був досить складним. Разом нам з вами доводилося долати чимало труднощів та вирішувати багато складних питань. Своєю наполегливою працею всі ми робили все, аби наше місто було гарним та затишним. Хочу подякувати усім  за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість і наполегливість.

   Цьогоріч багато зусиль було спрямовано на підтримку медичних закладів міста у боротьбі з коронавірусною хворобою. Це стало справжнім викликом для міста, адже наша лікарня визначена опорною та обслуговує не тільки першотравенців, а й мешканців сусідніх громад. Протягом року на боротьбу з коронавірусом з міського бюджету було виділено понад 3 млн грн.

   Наразі коштом обласного бюджету у Першотравенській міській лікарні здійснюється реконструкція та оснащення відділення екстреної медичної допомоги  "Emergency"  на суму 24 млн грн. У відділенні буде встановлено компютерний томограф та інше сучасне медичне обладнання.

   Нам вдалося вирішити низку важливих для міста питань. Так, цьогоріч було  капітально  відремонтовано  значну кількість міських тротуарів, встановлено лавочки та сучасні арт-об’єкти на оновленій міській площі, здійснено благоустрій міського парку за БК «Шахтар». Продовжується модернізація зовнішнього освітлення міста. Значна увага приділяється тепловому та водопровідно-каналізаційному господарству. Були виконані численні ремонти на котельнях та аварійних мережах.

  Триває робота із залучення інвестицій для розвитку інфраструктури міста. У рамках проєкту Українського фонду соціальних інвестицій за сприяння німецьких партнерів здійснено реконструкцію першого поверху гуртожитку на вул. Чайковського, 2, де облаштовано 4 квартири для внутрішньо переміщених осіб. Також, у рамках цього проєкту проведено заміну вікон у КДНЗ «Казка». Наступним етапом співпраці з УФСІ будуть капітальні ремонти у закладах охорони здоров’я.

    Також у місті реалізується міжнародна Програма «U-LEAD з Європою», у рамках якої за підтримки Європейського Союзу  проведена реконструкція приміщення для ЦНАП. Ремонт виконано за кошти міського бюджету,  меблі та обладнання закупляє фонд.

   Вірю, що прийдешній рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані в цьому році, знайдуть своє продовження в майбутньому.

   У переддень Нового 2021 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри в себе, в людей, у процвітання нашого міста, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконана, що разом ми збережемо все хороше, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо ще кращих результатів.

  Бажаю всім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо в Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

  Веселих вам свят!

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді