Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

100 енергоефективних LED-світильників встановили у південному районі міста

1405212У місті Першотравенську продовжується модернізація зношеної системи зовнішнього освітлення. Це питання не перший рік вирішується за рахунок коштів міського бюджету. Також проблему допомагає вирішувати компанія ДТЕК. Зокрема, нещодавно в рамках програми «Підтримка громадських ініціатив» та завдяки спільним зусиллям міського голови  Оксани Вінницької, ініціативної групи громадян на чолі з депутатами міськради Володимиром Моргуном і Олександром Перебийносом, а також ГО «Центр сприяння розвитку міста Першотравенськ» в південному районі міста замінили 100 старих світильників на сучасні енергозберігаючі LED-лампи.

 

Наразі новими ліхтарями освітлюється територія біля будинків № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 31а, 33, 35, 35а, 37 на вулиці Гагаріна та біля будинків № 12, 12а, 14, 16, 16а, 25, 26, 26а, 28 на вулиці Горького. Тепер мешканці цього району зможуть безпечно дістатися додому у темний час доби. Отже, роботи, відповідно до звернень громадян до міської влади щодо освітлення цих територій, здійснені за фінансової підтримки компанії ДТЕК.

Інформаційно:

Протягом останніх трьох років коштами міського бюджету оновлено систему зовнішнього освітлення на вулицях Шкільній, Пушкіна, Театральній, Шахтарської Слави, Кобзаря, Горького, у парках за БКМ «Україна» та БК «Шахтар» і зеленій зоні відпочинку біля ЗОШ №5, у багатьох дворах, на дитячих та спортивних майданчиках, біля майданчиків для збору сміття тощо. А завдяки багатьом мініпроєктам, реалізованим ініціативними групами городян в рамках проєкту «Місто своїми руками», сучасними енергозберігаючими світильниками обладнана велика кількість під`їздів житлових будинків.        

Робота у цьому напрямку буде продовжуватись.

Відділ з питань внутрішньої політики

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді