Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулось перше у 2021 році засідання виконавчого комітету

  15012114 січня 2021 року під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. Цього дня було розглянуто 10 нагальних питань.

  Члени виконкому погодили фінансовий план та виробничу програму Першотравенського міського житлово-комунального підприємства на 2021 рік, які будуть винесені на затвердження міської ради.

   Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», враховуючи звернення Першотравенського МЖКП, було прийнято рішення про встановлення розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії в місті Першотравенську. Так, з 01 лютого 2021 року міським житлово-комунальним підприємством здійснюватимуться нарахування споживачам для оплати щоквартальних внесків. Розмір внеску обраховано для кожного будинку окремо в залежності від кількості споживачів та типу лічильника. Він становить від 1,98 до 19,81 грн на квартал з квартири. Слід зазначити, що обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії здійснюватиметься підприємством виключно після надходження заяви на проведення цих робіт від мешканців будинку. З повним переліком розрахованих внесків можна ознайомитися на офіційному сайті Першотравенської міської ради у рубриці «Рішення виконавчого комітету» (посилання:  https://bit.ly/2KhG9xr).

  Крім того, виконкомом було затверджено оновлений склад громадської комісії з житлових питань при виконкомі та створено спільну комісію з питань безоплатної  передачі у комунальну власність територіальної громади  м. Першотравенська  об’єкта житлового фонду - будівлі гуртожитку на вул. Ювілейній, 9 з метою його подальшої реконструкції під соціальне житло із залученням інвестиційних коштів.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

1501212

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді