Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Меморіальну дошку Тарасу встановили до Дня Незалежності України

Фотографія

Як і планувалось, в рамках заходів, присвячених Дню Незалежності України, 23 серпня на фасаді загальноосвітньої школи №1 було встановлено меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Тарасу Малишенку. Вшанувати пам`ять героя на шкільне подвір’я прийшли представники влади, шахтоуправління «Першотравенське», де на шахті «Ювілейна» працював Тарас, священнослужителі, рідні воїна, бойові побратими та громадськість.

Присутні згадали про те, яким Тарас був школярем, товаришем, сином і батьком, як безстрашно захищав незалежність і територіальну цілісність рідної землі та героїчно загинув під Луганськом.

Йому було лише тридцять… Він загинув як справжній герой, захищаючи свою державу. Посмертно його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Допоки ми живі, житиме пам'ять про наших героїв. Тарас Малишенко з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він віддав життя аби ми жили в мирній квітучій Україні!

Довідково:

14 червня 2014 року близько 01:00 години ночі військово-транспортний літак ІЛ-76МД Повітряних Сил Збройних Сил України під час заходу на посадку на аеродром міста Луганська був підбитий терористами із переносного зенітно-ракетного комплексу. На борту літака знаходилось 40 військовослужбовців 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, серед яких був і Тарас Малишенко, та 9 членів екіпажу літака. В результаті катастрофи весь особовий склад десанту та екіпаж літака загинули.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді