Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В Першотравенську відзначили 25-річчя Незалежності України

Фотографія

На міській площі урочисто підняли Державний Прапор України

Напередодні святкування 25-річчя Незалежності України на міській площі відбулось урочисте підняття головного символу державності – Прапору країни. На церемонії підняття жовто-блакитного стягу були присутні міський голова Оксана Вінницька, депутати міської ради, колективи підприємств, організацій і установ міста, представники міських політичних партій та громадських організацій. Честь підняти Державний Прапор України було надано депутату міської ради шести скликань, голові профспілкового комітету Першотравенського РМЗ Анатолію Лобку та вчителю початкових класів школи №1, поетесі, голові літературного об’єднання «Джерело» Ганні Удовиченко. Вони підняли символ нашої державності над Першотравенськом під звуки Гімну України.

Крім того, на міській площі перед оновленим Будинком культури «Шахтар» виступили вихованці вокальних та танцювальних колективів. Запальні українські танці, пісні та барвисті національні костюми додали піднесеного настрою присутнім на площі городянам.

Ювілей Незалежності в Першотравенську відзначили достойно

24 серпня в місті відбулися заходи з нагоди 25-річчя Незалежності України. Зранку керівництво міста, представники підприємств, бюджетних організацій, установ та городяни взяли участь у молебні «В ім’я процвітання України, підвищення благополуччя та добробуту Українського народу». Присутні помолилися за здоров’я жителів міста та подальший розвиток регіону і країни. Священик храму закликав мирян невтомно молитися за встановлення миру на Сході України та благословив керівництво міста на добрі справи заради процвітання Першотравенська та України.

Надвечір святкового дня у БК «Шахтар» пройшли святкові урочистості. Перед початком концерту в фойє Будинку культури городяни мали можливість помилуватися виробами майстрів народної творчості на виставці: «Хай світлим буде день твій, Україно!». Кожний бажаючий мав змогу придбати на пам'ять сувенір. Не менш цікаво пройшов майстер-клас з плетіння стрічок та браслетів у національних кольорах під час акції «З Днем народження, Україно!».

Міський голова Оксана Вінницька привітала городян та гостей міста з головним державним святом – Днем Незалежності України. Вона подякувала всім, хто сумлінно трудиться на виробництві та в інших сферах життєзабезпечення міста, яке дедалі стає кращим. Вона висловила впевненість, що попри всі труднощі та завдяки спільним зусиллям, витримці та наполегливості нашого народу, Україна стане по-справжньому незалежною та процвітаючою державою.

З нагоди державного свята кращі представники підприємств, організацій та установ міста були відзначені нагородами. Оксана Вінницька вручила Грамоти виконавчого комітету міської ради Надії Гарькавій, керуючому справами виконкому; Валентину Євстафьєву, помічнику судді міського суду; Володимиру Ігнатову, гірничому майстру дільниці підготовчих робіт №4 «ШУ Першотравенське» та Людмилі Цимбаленко, депутату міської ради, т.в.о. директора центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Подяками міського голови нагороджено Олександра Бугасова, газозварника ПП «Комунальщик-4», Дмитра Волкова, слюсаря-ремонтника 5-го розряду ремонтної дільниці Першотравенського РМЗ, Сергія Дубину, члена міської організації «Союз Чорнобиль України», Тетяну Захарій, старшого майстра ПП «Комунальщик-1», Надію Крижановську, кухаря ДНЗ «Берізка», Наталю Курсу, двірника ПП «Комунальщик-2», Наталію Савенкову, діловода Павлоградського відділу поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській обл., Наталю Шевченко, чистильника домових та вентиляційних каналів ПП «Комунальщик-3», Ігоря Шиянова, водія автотранспортної дільниці Першотравенського МЖКП.

Чудовий святковий концерт подарували присутнім артисти будинків культури «Шахтар» та «Україна». Танцювальний колектив «Брайтлі» завершив урочистості українським «Гопаком». Майстерність колективу викликала у глядачів захват і почуття гордості за колорит української культури.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія


Фотографія


Фотографія


Фотографія


Фотографія


Фотографія


Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді