Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На прийом до міського голови звертаються з різних питань

Фотографія

3 квітня міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. В цей день до очільниці міста звернувся 21 городянин. Ними було піднято 20 нагальних питань, серед яких: 14 – комунального характеру; 3 – житлові; 1 – працевлаштування; 1 – охорони здоров’я; 1 – опіка.

Дві жінки, що мешкають у будинку 25 по вул. Молодіжна, звернулися з проханням виконати санітарну обрізку дерев, що дошкуляють мешканцям будинку. Директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко запевнила, що обрізка дерев біля цього будинку запланована і протягом двох тижнів роботи будуть виконані.

Чоловік, що мешкає у будинку 5 по вул. Гагаріна, звернувся до міського голови з проханням провести капітальний ремонт покрівлі будинку, адже вона вже давно протікає. Оксана Вінницька зазначила, що в місті наразі 48 будинків потребують капітального ремонту покрівель, тому відразу відремонтувати їх всі неможливо. Це питання, на думку очільниці міста, потрібно вирішувати спільно з мешканцями будинків, адже переважна більшість квартир – приватизовані. Керівництво міста має намір розробити та затвердити програму, відповідно до якої будуть виділятися кошти на капітальний ремонт покрівель спільно з мешканцями. Також міський голова дала доручення виконуючій обов’язки начальника управління комунального господарства та майна Ларисі Черевко спільно зі спеціалістами приватного підприємства «Комунальщик – 4» обстежити покрівлю будинку і, при умові, що це буде дієвим, зробити якісний поточний ремонт.

Мешканка міста цього дня звернулася зі скаргою на те, що вона не може отримати довідку для своєї хворої дитини у зв’язку з тим, що в лікарні немає лікаря-психіатра. Міський голова зазначила, що питанням залучення лікаря наразі активно займаються. Окрім того, у квітні в місті планується проведення Днів здоров’я за підтримки депутата обласної ради, головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова Сергія Риженка. Лікарі обласної лікарні будуть вести прийом першотравенців. Тоді з’явиться можливість пройти обстеження та отримати рекомендації і необхідні документи.

Цього дня до міського голови звернувся городянин з питанням щодо ремонту міських доріг. Оксана Вінницька відмітила, що у міському бюджеті вже передбачено кошти у розмірі близько 1 млн грн на проведення ямкового ремонту доріг. Наразі асфальтні заводи тільки розпочинають виготовляти матеріал. Невдовзі місто закупить асфальт і розпочне роботи. До Дня міста ямковий ремонт доріг буде виконано.

Окрім того, чоловік поцікавився, чи буде здійснюватися реконструкція системи зовнішнього освітлення міста. Міський голова зазначила, що місто отримає грант від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО – міжнародна фінансова організація) у розмірі 420 тисяч євро на проведення заходів з енергозбереження. В рамках проекту, зокрема, планується реконструкція системи вуличного освітлення міста з використанням сучасних енергоефективних технологій та енергозберігаючого обладнання.

Також чоловіка, з його слів, бентежить питання відсутності громадського туалету. Міський голова зазначила, що наразі виділено земельну ділянку приватному підприємцю, який планує будувати громадський туалет в районі кафе «Дорожнє». Зараз він займається розробкою технічної документації.

До очільниці міста звернулася багатодітна матір, родина якої нещодавно отримала квартиру. Наразі виникла проблема з підключенням світла, адже квартира має борги попередніх власників, які багатодітна родина не в змозі погасити. Оксана Вінницька дала доручення начальнику управління праці та соціального захисту населення Сергію Яковіненку допомогти жінці підготувати необхідний пакет документів на комісію з питань надання матеріальної допомоги.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді