Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Обрано новий склад громадської ради при виконкомі міської ради

Фотографія

2 червня 2017 року відбулись установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради. У роботі установчих зборів взяли участь представники від різних інститутів громадянського суспільства міста, які надали необхідні документи на членство у громадській раді. Шляхом таємного голосування до складу нової громадської ради було обрано новий склад громадської ради.

Таким чином, до складу громадської ради при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради 2017-2019 років увійшли представники громадських організацій, профспілок та інших об’єднань громадян.

Після оголошення результатів голосування до присутніх звернулась міський голова Оксана Вінницька. Вона привітала членів новообраної громадської ради та побажала успіхів у новій діяльності. Очільниця міста висловила надію на плідну і конструктивну співпрацю влади та громадської ради на благо рідного міста і його територіальної громади. Також вона зазначила, що у своїй роботі завжди буде опиратися на думку громадської ради, як представницького органу громадськості Першотравенська.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді