Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Громадська рада спланувала роботу на 2018 рік

Фотографія

28 грудня відбулось засідання громадської ради при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради. На засіданні були присутніми 12 членів дорадчого органу, в порядку денному розглянули 4 нагальних питання.

На початку засідання начальник відділу економіки та торгівлі Жанна Прихорчук поінформувала про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Першотравенська за 2017 рік. Зокрема, вона зазначила, що загальна чисельність населення міста складає близько 29 тис. осіб. Наразі зареєстровано 2715 осіб, які прибули на тимчасове проживання з окупованої території України. Середньомісячна заробітна плата в місті у 2017 році в порівнянні з 2016-м зросла на 30,6% і дорівнює 5624 грн. Середній розмір пенсій зріс на 81,4% і станом на 1 грудня становить 5198 грн.

Протягом року кошти міського бюджету були розподілені таким чином: освіта - 57,7 млн грн, соціальний захист населення - 43,1 млн грн, охорона здоров'я - 32,8 млн грн, органи місцевого самоврядування - 1,4 млн грн, культура - 6,3 млн грн, фізична культура і спорт 1,7 млн грн, інші - 16,4 млн грн.

В рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та Першотравенська місто отримало інвестиції у розмірі 4,6 млн грн. На реалізацію Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» з міського бюджету було спрямовано 500 тис. грн, кошти компанії ДТЕК – 450 тис. грн, додатково залучені кошти – 296 тис. грн. В рамках цього проекту проведено Конкурс ідей на отримання великого гранту. Конкурсна комісія підтримала створення універсального спортивно-оздоровчого майданчика «Спорт для всіх» на вул. Пушкіна.

Підписано Угоду з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО на суму 420 тис. євро. За рахунок цих коштів планується провести такі заходи: заміна вікон та дверей у школах № 2, 4 і БК «Шахтар»; заміна конденсатних насосів на котельні «Південна»; реконструкція системи зовнішнього освітлення міста.

Цьогоріч місто взяло участь у проекті «Державне будівництво і підзвітність у Східній Україні», який фінансує Міністерство закордонних справ Нідерландів. На реалізацію проекту «Партнерство в ім’я розвитку» ми отримали грант у розмірі 25 тис. євро.

За ініціативи міського голови Оксани Вінницької затверджено Програму сприяння створенню та підтримки функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. ОСББ «Сім’я – 27А» вже отримало фінансову підтримку з міського бюджету у розмірі 300 тис. грн.

В планах на майбутнє залучення інвестицій на реалізацію значущих проектів в сфері благоустрою та розбудови міста.

Окрім того, члени громадської ради заслухали інформацію про соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. За словами Марії Борисевич, спеціаліста Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, протягом 2017 року на супроводі знаходилися 26 таких сімей, в яких виховується 65 дітей.

Спеціалісти Центру постійно співпрацюють із суб’єктами соціальної роботи щодо виведення сімей з кризових ситуацій. Регулярно проводяться засідання комісії із взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Протягом року відбулось 7 засідань комісії, розглянуто 26 справ. Невід’ємною складовою соціальних послуг є навчання батьків батьківським навичкам за тренінговим курсом «Батьківство в радість». Зусилля програми спрямоване на захист дитини від жорстокого поводження та недбалого ставлення батьків, підвищення батьківського потенціалу та недопущення вилучення дітей з цих сімей. В 2017 році пройшло 20 занять, залучено 21 сім’ю.

Також при Центрі функціонує клуб для дітей підліткового віку «Ровесник», основною метою якого є надання психологічної допомоги підліткам, корекція поведінки та залучення до групової роботи. Клуб відвідують діти віком від 11 до 17 років, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, під опікою, в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Протягом року Центром було проведено 22 заняття, залучено 60 дітей.

Цього дня голова громадської ради при виконкомі міської ради Віра Левченко прозвітувала про роботу ради за 2017 рік. Вона подякувала колегам за плідну роботу протягом року та небайдуже відношення до проблем міста.

Наприкінці засідання було затверджено план роботи громадської ради на 2018 рік, до якого члени громадської ради внесли найбільш актуальні питання з усіх сфер життєдіяльності міста.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді