Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Громадська рада підвела підсумки роботи за 2018 рік

Фотографія

27 грудня відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради. Члени ради – представники громадських організацій, профспілок та релігійних конфесій підвели підсумки діяльності в 2018 році, спланували роботу на наступний рік, а також заслухали інформацію про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Першотравенська в 2018 році та обговорили перспективи розвитку міста на 2019-2021 роки.

За інформацією відділу економіки та торгівлі, головним показником діяльності міської влади в 2018 році є те, що дохідна частина міського бюджету з власних надходжень за 11 місяців виконана в обсязі 128 млн 600 тис. грн (на 105% від запланованого), що на 21 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року. Тож на важливі сфери життєдіяльності міста було спрямовано суттєве фінансування. Зокрема, за рахунок бюджетних коштів проведені ремонтні роботи на котельних «Центральна» та «Південна». На фінансову підтримку МЖКП направлено 3,2 млн грн. Виконано капітальний ремонт водопровідно-каналізаційних мереж на вулицях Пушкіна та Шкільній; каналізаційних вводів в житлових будинках № 8, 10, 14, 16 на вул. Ювілейній. Також виконувались роботи з благоустрою території міста та зеленої зони відпочинку біля загальноосвітньої школи № 5. Капітально відремонтовано ґанок будівлі управління праці та соціального захисту населення. На підтримку ОСББ в 2018 році спрямовано понад 400 тис. грн. тощо.

В медичних та освітніх закладах міста виконані ремонти важливих об’єктів, які багато років потребували відновлення. Зокрема, за рахунок міського бюджету капітально відремонтовано покрівлі ЗШ № 3 і 5, фасад лівого крила ЗШ № 4 тощо. Крім того, в лікарні та школи придбано багато нового обладнання. Не залишились без фінансування сфери культури та спорту. Так, в рамках соціального партнерства за рахунок коштів компанії ДТЕК на вулиці Пушкіна збудовано сучасний універсальний майданчик «Спорт для всіх», а за кошти місцевого бюджету придбано спортивне знаряддя.

Щодо роботи міської влади стосовно залучення інвестицій та впровадження децентралізації, то у 2018 році загалом за рахунок коштів обласного та державного бюджетів у Першотравенську вперше капітально відремонтовано три дороги на вулицях Шкільній, Пушкіна та Кобзаря; реконструйовано спортивне поле для міні-футболу на території ДЮСШ. В закладах освіти на «Нову українську школу» придбано меблі, дидактичний матеріал та комп’ютерну техніку, закуплено обладнання для п’яти кабінетів української мови, оснащено класи для інклюзивного навчання, створено медіатеки та ресурсні кімнати, відкрито Інклюзивно-ресурсний центр, сучасну школу робототехніки з високим рівнем технічного оснащення та багато іншого.

У 2018 році в Першотравенську реалізовано енергозберігаючі проекти за грантові кошти Північної Екологічної Фінансової Корпорації NEFCO. Так, у двох загальноосвітніх школах № 2 та № 4 замінено 279 старих вікон на металопластикові. В БК «Шахтар» замінено 58 вікон. На котельні «Південна» встановлені живильні та конденсатні насоси, що в рази зменшило витрати електроенергії та певним чином полегшило фінансовий стан МЖКП.

Головними пріоритетами економічного та соціального розвитку міста на 2019 рік визначено проведення реконструкції паркових зон, міської площі біля БК "Шахтар", дорожнього покриття на вулицях Шахтарської Слави, Молодіжній, Ювілейній та внутрішньоквартальних проїздів, ремонт ділянок систем тепло- та водопостачання, ізоляція теплотрас, впровадження енергозберігаючих технологій у житлових будинках і на об'єктах комунального господарства.

Насамкінець голова Громадської ради Віра Левченко подякувала членам громадської ради за активну роботу, привітала з новорічними святами та побажала плідної співпраці на благо територіальної громади у 2019 році.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді