Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулось перше засідання нової Громадської ради

Фотографія

6 червня відбулось перше засідання новообраної Громадської ради при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради 2019-2021 років. Цього дня члени Громадської ради обрали керівний склад органу.

Так, головою Громадської ради при виконкомі було обрано Віру Левченко, голову Першотравенської міської дитячої Спілки, організацій, клубів, об’єднань і лідерів; директора Центру дитячої творчості «Надія». Віра Фірсівна вже не вперше входить до складу ради та має великий педагогічний стаж роботи, досвід роботи з людьми та авторитет серед городян. Вона вдало очолювала Громадську раду попереднього скликання, тому члени консультативно-дорадчого органу вирішили знову довірити Вірі Левченко посаду голови.

Заступником голови Громадської ради було обрано Віру Черкашину, голову міського комітету профспілки працівників освіти і науки України.

Крім того, було схвалене положення про громадську раду при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради 2019-2021 років.

Також, цього дня громадська рада розглянула питання про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул. Як зазначила методист міського відділу освіти Олена Буднік, з 3 до 21 червня на базі загальноосвітніх шкіл працюватимуть пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням. Наразі в таборах відпочивають 450 дітей. На забезпечення роботи пришкільних таборів відпочинку з міського бюджету спрямовано 322 тис. грн.

Вартість харчування дітей у таборах складає 35 грн на день. У першочерговому порядку забезпечується відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В пришкільних таборах відпочинку безкоштовним харчуванням за рахунок бюджетних коштів забезпечено 56 дітей (серед них діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти із малозабезпечених сімей; учні, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення операції об'єднаних сил; діти-інваліди; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в класах з інклюзивним навчанням). Харчуванням з 50% знижкою забезпечено 54 дітей (це діти, батьки яких мають статус учасника бойових дій, учасника війни; діти, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних сімей; діти внутрішньо переміщених осіб). Всього в пришкільних таборах забезпечено відпочинком 110 дітей пільгових категорій.

У червні планується оздоровлення 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячому оздоровчому таборі «Молода гвардія» (м. Бердянськ). На це будуть спрямовані кошти міського бюджету в сумі 238 тис. грн.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

 

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді