Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Громадська рада обговорила встановлення меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Тарасу Малишенку

Фотографія20 квітня 2016 року відбулось засідання громадської ради при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради. Окрім десяти членів громадської ради на засіданні були присутні представники громадськості міста. Багато суперечок виникло в ході обговорення питань про встановлення меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Тарасу Малишенку та подальшого перебування меморіальної дошки загиблому у 2000 році прикордоннику Збройних сил РФ Сергію Волкову – уродженцю нашого міста. В результаті тривалого та жвавого обговорення, яке місцями переходило в запеклу суперечку, присутнім все-таки вдалося досягти певного компромісу. Сторони домовилися, що меморіальну дошку Тарасові Малишенку буде розмішено на будівлі загальноосвітньої школи № 1. Пам’ятна дошка Сергію Волкову також залишиться на своєму місці в цьому ж навчальному закладі, проте ініціаторам його встановлення (міській асоціації прикордонників) доведеться заретушувати на ній орден Мужності РФ.

Присутні заслухали інформацію про стан реалізації Стратегії економічного розвитку міста Першотравенська до 2020 року. Оскільки дуже важливим фактором у вирішенні нагальних проблем міста є залучення інвестицій, за словами спеціаліста відділу економіки та торгівлі Юлії Шлегель, Стратегію переглянули та визначили її бачення на майбутнє. Також визначилися з трьома стратегічними напрямками, такими як: «Спроможна громада – активний бізнес», «Якісні соціальні послуги та правопорядок», «Сучасна інфраструктура – якісні житлово-комунальні послуги». Нова Стратегія сприятиме залученню коштів корпоративно-соціального партнерства, донорської допомоги, субвенцій з державного та обласного бюджетів, грантів, коштів інших організацій на вирішення актуальних і першочергових проблем Першотравенська.

Про створення ОСББ в рамках Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» доповіла заступник міського голови – начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова. Вона нещодавно разом із міським головою Оксаною Вінницькою відвідала семінар на вищезазначену тему в місті Києві. Тетяна Юріївна зазначила, що найбільш позитивне враження на семінарі справили результати роботи ОСББ міста Луцька. Особливу увагу звернули на те, що для проведення термомодернізації багатоквартирного житла та інших видів робіт можливе залучення кредитних коштів. Кредиторами можуть стати державні банківські установи, серед яких «Укрексімбанк», «Ощадбанк» та «Укргазбанк». Слід зазначити також, що зовнішнє утеплення лише окремих квартир будинку, як показує досвід, не є ефективним, в той час як утеплення будинку в цілому дозволяє зекономити до 60% тепла.

Наприкінці засідання присутні заслухали інформацію про співпрацю громадськості і влади з покращення благоустрою міста. За словами виконуючої обов’язки начальника управління комунального господарства та майна Лариси Черевко, з настанням тепла працівниками комунальних служб міста розпочата інтенсивна робота з благоустрою. Проводиться прибирання прибудинкових територій та центральних вулиць. 23 квітня у місті планується проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Розпорядженням міського голови за кожним підприємством, установою, організацією закріплено територію, на якій необхідно виконати заходи з благоустрою. Цього дня планується видалити пагони біля стовбурів дерев; зібране по всій території сміття та листя розмістити для вивезення в зручні для завантаження місця; побілити бордюри та стовбури дерев; почистити урни, встановити лавки тощо. Найближчим часом Першотравенським міським житлово-комунальним підприємством планується провести численні заходи з благоустрою та озеленення міста.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді