Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

ОБЕРЕЖНО – ГРИБИ

Фотографія

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Керівництво Першотравенського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області пропонує поради, як вберегтися від небезпеки.

Збирайте гриби далеко від доріг, магістралей, поза населених місць, в екологічно чистих районах. Збирайте тільки добре знайомі види грибів. Зрізуйте кожен гриб з цілою ніжкою. Не вживайте сирих грибів.

Дітям і навіть підліткам не варто дозволяти їсти гриби взагалі, оскільки це висококонцентрований білковий продукт, він може викликати розлад у роботі кишково-шлункового тракту. Також у жодному разі не можна вживати гриби вагітним та жінкам, які годують грудьми.

Перші ознаки отруєння можуть виникнути у проміжку від кількох годин до 3 діб після вживання грибів у їжу. При перших симптомах отруєння - нудоті, блювоті, запамороченні, розладу кишково-шлункового тракту тощо, негайно потрібно звернутися до медичного закладу, або за телефоном «103».

Самолікування у випадках отруєння грибами ніколи не дає позитивного результату. З’ясуйте, хто ще вживав страву з грибів, яка призвела до отруєння, та проведіть профілактичні заходи.

Під час прогулянок з дітьми, особливо в парках, скверах і в лісі, уважно стежте за їх поведінкою! Важливо попередити ситуації, коли дитина може з'їсти сирий гриб. Для цього треба ще заздалегідь, перед прогулянкою, оглянути місце, де дитина гулятиме. Також треба оглядати територію дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді