Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

До уваги роботодавців!

ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА ПРАВИЛЬНОГО ОФОРМЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ

Одна з обов’язкових умов правильного оформлення новоприйнятих працівників – повідомлення про їх прийняття органу ДФС.

Згідно з ч.3 ст.24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладання з ним трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики щодо адміністрування ЄСВ (податкового органу) про прийняття такого працівника на роботу.

Розглянемо порядок і строки подання даного повідомлення, а також нюанси повідомлення податкових органів у різних ситуаціях. Загальні положення Порядок подання та форма повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – повідомлення) затверджені постановою КМУ від 17.06.15 р. № 413 (далі – Постанова № 413, Порядок № 413).

Способи подання повідомлення.

Повідомлення подається одним із таких способів:

- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства в сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях (одночасно з копією в електронній формі), якщо трудові договори укладено із шістьма і більше особами;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більш ніж із п’ятьма особами (без копії в електронному вигляді).

Строки подання повідомлення.

Роботодавець зобов’язаний подати повідомлення до органу ДФС до початку роботи новоприйнятого працівника. Але ця вимога зовсім не означає, що дати видання наказу про прийняття та початку роботи (графи 8 і 9 повідомлення) повинні бути різними (так роз’ясняє Мінсоцполітики в листі від 04.08.15 р. № 432/13/155-15). Адже можна видати наказ у першій половині дня, одразу повідомити про прийняття орган ДФС, а працівника допустити в другу зміну, яка починається в 14.00. І при цьому вимога законодавства буде виконана.

Нюанси подання повідомлень

Згідно з роз’ясненнями Мінсоцполітики (лист від 08.08.16 р. № 1102/13/84-16) Постанова КМУ від 17.06.15 р. № 413 була розроблена на виконання статті 24 Кодексу законів про працю України, тобто, вона стосується виключно трудових відносин, коли з працівником укладається трудовий договір, в тому рахунку на виконання робіт за зовнішнім та внутрішнім сумісництвом та при укладенні трудового контракту.

Виходячи з цього, не потрібно подавати повідомлення до ДФС тільки в таких випадках:

- фізособа працює на громадських засадах;

- стажист навчається в роботодавця на підставі договору про стажування, який є різновидом цивільно-правового договору (без укладення трудового договору);

- працівника поновлено на роботі за рішенням суду;

- працівник виходить із відпустки для догляду за дитиною до 3 років або відпустки без збереження зарплати для догляду за дитиною до 6 років, які передбачені ст. 179 КЗпП.

Відповідальність за неповідомлення про прийнятих співробітників

До роботодавця, який при прийнятті на роботу працівника не виконав вимогу щодо подання повідомлення, може бути застосована:

- фінансова відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1 МЗП (на 01.01.17 р. – 3 200 грн.), який накладається безпосередньо на юрособу або фізособу-підприємця (ст. 265 КЗпП);

- адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 30 до 100 НМДГ (від 510 до 1 700 грн.), який накладається на посадових осіб підприємств-правопорушників.

Штраф за повторне порушення протягом року становить від 100 до 300 НМДГ (від 1 700 до 5 100 грн.) (ч. 1, 2 ст. 41 КУпАП).

Також зазначимо, що Держпраці висловлюється значно жорсткіше про застосування штрафів за дане правопорушення (див. лист від 03.08.15 р. № 1364/24/21/01/2298-15), вважаючи його неукладенням трудового договору (штрафи за це на порядок вищі).

Управління праці та соціального захисту населення

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді