Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Оцінки ефективності

ЗВІТ

про проведення в 2017 році оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України

Відповідно до Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України (надалі - Методика оцінки ефективності контролю за виконанням завдань), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2011 № 522, розпорядження міського голови від 05.10.2017 № 298-р «Про проведення щорічної оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України» робочою групою з 13 по 27 листопада поточного року було проведено аналіз ефективності здійснення в 2017 році контролю за виконанням виконавчими органами міської ради завдань, визначених актами та дорученнями вищих органів виконавчої влади.

Встановлено, що в кожному структурному підрозділі виконкому міської ради ведеться своє діловодство. Його здійснюють відповідальні особи, які призначаються наказом по підрозділу або в посадових інструкціях яких зазначено ці функції. Для забезпечення більш чіткої організації контролю за якістю і своєчасністю виконання документів у структурних підрозділах виконкому міської ради щотижнево проводяться дні контролю.

З метою підвищення виконавської дисципліни щомісячно надається інформація про стан виконання контрольних документів керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

Робочою групою проведено оцінку ефективності здійснення контролю за виконанням завдань за показниками, визначеними Методикою оцінки ефективності контролю за виконанням завдань.

1. Дотримання строків виконання завдань

Робота зі службовими документами в органах виконавчої влади міської ради проводиться відповідно до Регламенту виконавчого комітету міської ради та Інструкції з діловодства в Першотравенській раді та її виконавчому комітеті.

За звітний до виконавчого комітету період надійшло 62 документи, в тому числі:

Верховної Ради України – 12,

Президента України - 11,

Кабінету Міністрів України - 37;

Прем’єр-міністра України – 2.

Працівники органів виконавчої влади міської ради в основному дотримуються строків виконання завдань, визначених актами та дорученнями, готуються інформації про їх виконання.

2. Дотримання порядку попередньої реєстрації та розгляду актів і доручень в реєстраційно-контрольних картках чи журналах реєстрації

Документи, які надходять до органів виконавчої влади міської ради, розглядаються керівниками в день надходження.

Реєстрація службових документів здійснюється в установленому порядку (журнальна форма).

3. Дотримання порядку формування справ, картотек, банків даних

Формування справ у діловодстві виконкому міської ради, тимчасове зберігання та використання архівних документів здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи», наказу Державного комітету архівів України від 16.03.2001 №16 «Правила роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій» та Регламенту виконкому міської ради.

В органах виконавчої влади міської ради справи формуються відповідно до затверджених номенклатур справ.

4. Дотримання вимог:

4.1. Розгляду та встановлення строків виконання завдань, підготовки проектів документів

Строки виконання завдань визначаються відповідно до Регламенту виконкому міськради та за резолюцією передаються безпосередньому виконавцю.

4.2. Змісту, рівня підготовки та належного оформлення документів, які розробляються на виконання завдань

З метою виконання завдань, визначених актами та дорученнями, структурними підрозділами виконкому міськради за необхідністю готуються рішення міської ради, рішення виконавчого комітету, розпорядження міського голови, розробляються плани заходів, методичні рекомендації та графіки перевірок (обстежень).

Документи готуються та оформлюються відповідно до ДСТУ 4163-2003 «Вимоги до оформлювання документів», Регламенту виконкому міської ради та Інструкції з діловодства в Першотравенській міській раді та її виконавчому комітеті.

4.3. Організації контролю за виконанням завдань

В органах виконавчої влади міської ради налагоджена система контролю, визначені відповідальні за цей напрям роботи, ведеться облік контрольних документів в установленому порядку, розробляються і затверджуються плани заходів і орієнтовні графіки здійснення контролю за їх виконанням.

За результатами перевірки робоча група виходить з пропозиціями:

1. Керівникам органів виконавчої влади міської ради постійно вживати заходів щодо недопущення порушень термінів виконання контрольних документів.

2. Направляти спеціалістів на курси підвищення кваліфікації з метою поліпшення організації роботи з виконання контрольних документів.

3. При проведенні щорічної оцінки виконання посадовими особами обов’язків і завдань протягом року враховувати стан дотримання ними виконавської дисципліни.

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді