Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Презентація роботодавця – ефективна форма роботи з клієнтами служби зайнятості

Фотографія

Одним з основних завдань служби зайнятості є тісна співпраця з роботодавцями. Щоб допомогти підприємствам швидко та якісно укомплектувати вільні робочі місця Першотравенським міським центром зайнятості проводяться різні масові заходи, а саме: ярмарки вакансій, міні-ярмарки, дні відкритих дверей на підприємстві та презентації роботодавців.

Так 28 березня в приміщенні Першотравенського міського центру зайнятості для безробітних осіб та шукачів роботи відбулась презентація ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод».

ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод» надає послуги з ремонту гірничошахтного обладнання, виготовлення аркового кріплення та метизів, фланцювання труб, виробництва сталевого та чавунного лиття. Щорічно завод надає послуг на більш ніж 250 млн грн, розширюється асортимент ремонтованого обладнання. Дане підприємство одне з небагатьох, що впроваджує сучасні технології виробництва і управління, вносить свою лепту в покращення соціальної сфери міста Першотравенськ.

Під час заходу начальник відділу управління персоналом Руднєв Євген провів відеопрезентацію підприємства, розповів про умови праці, вимоги до працівників, можливості навчання на виробництві, рівень заробітної плати та про весь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники заводу, зокрема з можливістю безкоштовного проїзду автобусами заводу.

Захід відвідали 18 безробітних, які не тільки отримали вичерпні відповіді на свої запитання, але 5 з них виявили бажання пройти більш детальну співбесіду безпосередньо на підприємстві, з метою подальшого працевлаштування. Євген Руднєв подякував працівникам центру зайнятості за організовану зустріч та виразив сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг

Кобозєва О.В.

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді