Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Служба зайнятості безробітним

Кваліфікований робітник - найвища цінність на сучасному ринку праці. Від його вміння та знань залежить якісне виконання робіт та успіх підприємства взагалі. Сьогодні роботодавці віддають перевагу фахівцям, які мають гарні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, генерують ідеї, якісно та вчасно виконують свою роботу, відповідальні, цілеспрямовані, орієнтовані на результат, готові розвиватися.

Якщо Ви бажаєте отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальному закладі сучасного європейського рівня.

Навчальний заклад готує компетентних робітників у відповідності до потреб сучасного ринку праці за такими професіями: -

- Електрогазозварник; -

- Касир (в банку) -

- Контролер-касир; -

- Молодша медична сестра з догляду за хворими; -

- Оператор котельні; -

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; -

- Офісний службовець (бухгалтерія); -

- Продавець продовольчих товарів; -

- Продавець непродовольчих товарів; -

- Манікюрник; -

- Стропальник. -

Здобуття професійно – технічної освіти у Центрі здійснюється за денною формою навчання. Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямками підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості є організація навчання безробітних на базі Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ за дуальною формою – способу здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації на основі договору, із використанням потужностей та обладнання підприємств – замовників кадрів та залученням до навчального процесу кваліфікованих працівників та інженерів з числа їх персоналу. Це дає змогу максимально наблизити навчання до вимог підприємства та, відповідно, прискорити працевлаштування безробітних та забезпечити їх закріплення на робочих місцях. На даний час за дуальною формою навчання є можливість отримати професію – «стропальник», і компетенцію за напрямком « Основи роботи на верстатах з програмним керуванням при виробництві меблів».

Запрошуємо усіх бажаючих навчатися звертатись за більш детальною інформацією до Першотравенського міського центру зайнятості за адресою : м. Першотравенськ, вул. Горького, 12Б.

Т.в.о директора

Л.І.Кудріна

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді