Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Омега»

Фотографія

Основним з основних пріоритетів діяльності служби зайнятості - є поєднання інтересів роботодавців та безробітних для задоволення потреб обох сторін, а ярмарок вакансій – гарна нагода поспілкуватись з роботодавцем, отримати потрібну інформацію та знайти роботу. Так нещодавно в приміщенні Першотравенької міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Омега», на який було запрошено 12 осіб, з числа тих хто шукає роботу.

Менеджер з персоналу ТОВ «ОМЕГА» Тимошенко Вікторія Володимирівна повідомила, що на сьогодні ТОВ «ОМЕГА» є одним з найбільших торгових підприємств регіону, до складу якого входить мережа магазинів «ВАРУС». Підприємство динамічно розвивається, відкриває нові магазини та створює нові робочі місця. На підприємстві існує попит на продавців продовольчих товарів, касирів, пекар. Представник роботодавця ознайомила присутніх з графіком роботи та умовами і формою оплати праці, соціальним захистом працівників та можливістю професійного росту.

Під час заходу присутні отримали вичерпні відповіді на всі запитання, які виникли під час презентації. Наприкінці зустрічі представник роботодавця звернулись до всіх присутніх із запрошенням відвідати компанію для проведення з ними співбесіди щодо стажування та подальшого працевлаштування.

Заступник начальника

відділу надання соціальних послуг

Першотравенської МФ

Дніпропетровського ОЦЗ Кобозєва О.В.

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді