Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Профорієнтаційний захід зі школярами: «Літо - корисна пора для отримання нових знань»

Фотографія

Набирає своїх обертів літо, яке даруватиме незабутній відпочинок всім бажаючим, а особливо дітворі. У кожної дитини свої особисті вподобання: хтось насолоджується вільним від навчання часом і присвячує себе улюбленим справам та захопленням, більш активних тягне на природу, до річки або на морське узбережжя. Літо не тільки цікава, а й корисна пора року, долучаючись до різноманітних зустрічей та заходів під час відпочинку, діти насичують таким чином життя корисними та цікавими подіями.

З метою проведення профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю під час літніх канікул та покращення якості профорієнтаційних послуг, які надаються слжбою зайнятості для школярів, Першотравенська міська філія вже не один рік проводить профорієнтаційні заходи зі школярами в пришкільних таборах. В цьому році учні Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ №3 здійснили цікаву подорож у світ професій, яку провела для школярів провідний фахівець з профорієнтації Першотравенської міської філії Сидорець Тетяна Вікторівна. Під час заходу діти отримали інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору «хочу-можу-треба». Захід проходив в ігровій формі – учасників було поділено на команди, між якими проводилися різні конкурси. Діти із задоволенням брали участь, адже тематика конкурсів була різна – починаючи від творчих, закінчуючи інтелектуальними завданнями. На завершення заходу діти отримали солодкі подарунки.

Беручи участь у профорієнтаційних заходах, школярі переконались, що пізнавати цікавий та різнобарвний світ професій не лише корисно, але й цікаво та весело.

О.В. Кобозєва, заступник начальника відділу

надання соціальних послуг

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді