Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Мешканці Дніпропетровщини можуть оформити житлову субсидію за спрощеною системою

130121В Україні спростили порядок оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. Про новини щодо отримання державної допомоги розповіла начальниця відділу департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА Олександра Довидовська.

«Уряд спростив порядок оформлення житлових субсидій. Тепер скористатися державною допомогою може ще більше українців. Наприклад, ті, що офіційно працюють за кордоном. Все залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства, який розраховується на одну особу», – зазначила начальниця відділу департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА Олександра Довидовська.

Скільки сплачуватиме конкретна сім’я, визначається індивідуально за єдиною формулою. За менших доходів зменшується і відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Тепер право на оформлення субсидії на загальних підставах отримали люди, які не мають доходів і звільнені від сплати єдиного страхового внеску. Так само й ті, хто став власником житла шляхом успадкування протягом року перед оформленням допомоги. Раніше їм необхідно було отримати спеціальне рішення комісії.

«Як і раніше, субсидії автоматично перепризначуються на наступні періоди. Заяву подавати не треба. Таке правило – на весь період карантину», – сказала Олександра Довидовська.

Держава спростила оформлення субсидії для тих, хто втратив роботу й зареєструвався у центрі зайнятості. Таким людям у дохід не буде враховуватися сума заробітної плати за півроку, а лише розмір допомоги по безробіттю.

Під час карантину розмір субсидії визначають з урахуванням збільшених на 50% соціальних норм споживання газу, електроенергії, води.

Нині житлову субсидію отримують майже 230 тис мешканців Дніпропетровщини. Оформити її «з нуля» можна на сайті Мінсоцполітики. Як варіант – відправити заяву і декларацію поштою до органу соцзахисту населення. Можна й особисто звернутися до територіальної громади, ЦНАПу або органу соцзахисту в містах обласного значення.

13012111301212

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді