Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

До 65-ї річниці Першотравенська вперше відбудеться конкурс «Людина року»

Фотографія

17 січня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. В порядку денному розглянули 30 питань.

На початку засідання члени виконкому затвердили положення про міський конкурс «Людина року». Як зазначила керуюча справами виконкому Надія Гарькава, конкурс проводитиметься з метою виявлення видатних і талановитих першотравенців, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній і громадсько-політичній діяльності; залучення школярів до суспільно-політичного життя та участі у справах громади; виховання у мешканців Першотравенська почуття гордості за свою працю та бажання досягти нових успіхів заради процвітання рідного міста.

Участь у конкурсі можуть брати мешканці та вихідці з міста Першотравенська, які мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки протягом 2018 року. Переможці конкурсу будуть визначені за такими номінаціями:«Громадський діяч», «Промисловість», «Підприємець року», «Охорона здоров’я», «Освіта», «Культура та мистецтво», «Спортсмен року», «Місцеве самоврядування», «Житлово-комунальне господарство та побутове обслуговування населення», «Соціальний працівник», «Оборона. Правопорядок. Захист», «Меценатство. Милосердя. Благодійність», «Героїчний вчинок року», «Жінка року», «Юний талант». Присвоєння звання «Людина року» буде здійснено відповідно до рішення оргкомітету конкурсу, склад якого затвердить міський голова своїм розпорядженням.

Надати кандидатури на присвоєння звання «Людина року» можуть керівники колективів підприємств, установ, організацій, професійні спілки, громадські організації, осередки політичних партій, об’єднання громадян тощо. Для участі в конкурсі до виконавчого комітету Першотравенської міської ради подаються такі документи: клопотання про присвоєння звання «Людина року»; характеристика здобутків особи, що стали підставою для порушення клопотання; копії документів, що підтверджують особу кандидата та його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, інформації про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких особа брала участь); кольорова фотокартка розміром 9 х 12 см; письмова згода на обробку персональних даних особи, на яку подається клопотання.

Документи приймаються з 1 квітня до 1 травня поточного року. Нагородження переможців відбудеться на церемонії вшанування володарів титулу «Людина року» до Дня міста. Переможцям конкурсу будуть вручені сувеніри «Людина року», дипломи та грошові премії у розмірі 1000 грн.

Якщо конкурс сподобається городянам, він стане традиційним і проводитиметься щороку до Дня міста.

Також, цього дня було визначено дату початку приймання заяв про зарахування учнів до 1-го класу закладів загальної середньої освіти міста. Відповідно до прийнятого рішення заяви почнуть приймати з 1 лютого 2019 року.

На підставі актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, та з метою видалення аварійних і сухостійних дерев, які загрожують життю та майну громадян, було прийнято рішення про видалення 6 дерев на території міста.

Цього дня директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко поінформувала щодо результатів роботи з ліквідації заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги. Вона зазначила, що за період з вересня до грудня 2018 року було пред’явлено 47 претензій до суб’єктів підприємницької діяльності на суму 215,6 тис. грн. Було відшкодовано 130,3 тис. грн. Споживачам, які не погасили заборгованість, було направлено попередження про відключення від систем водопостачання та водовідведення, після чого на рахунок підприємства надійшли кошти у розмірі 81 тис. грн. Боржникам, які не погасили заборгованість послуги відключено.

За рахунок сплати заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги протягом минулого року надійшло 6,8 млн грн, з яких: 5,6 млн грн - заборгованість населення; 530 тис. грн - погашення претензій до юридичних осіб; 534 тис. грн - за договорами реструктуризації; 149 тис. грн - надійшло від виконавчої служби на виконання судових рішень.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді