Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Спортивно-туристичні змагання стануть традиційними

Фотографія

В День міста, 28 травня, який співпав з 99-ю річницею заснування прикордонних військ, у місті вперше відбулися спортивно-туристичні змагання «Юний прикордонник». Зранку учасники заходу зібрались біля меморіалу Слави, де пройшов урочистий мітинг, присвячений Дню прикордонника, а по його завершенні всі вирушили у сквер за БКМ «Україна», де відбулись спортивно-туристичні змагання.

Захід пройшов в рамках міжнародного проекту «Партнерство в ім’я розвитку», який фінансує нідерландська асоціація муніципалітетів VNG International. Міжнародний грант Першотравенськ отримав завдяки ініціативі міського голови Оксани Вінницької. Протягом минулого року іноземці не раз побували у Першотравенську, вивчали місто та його людей, а коли переконались, що мерія та громада мають певний потенціал та бажання до розвитку, включили шахтарське місто до свого проекту. Один із його заходів - спортивне свято, яке організувала і провела в парку біля БКМ «Україна» міська асоціація прикордонників за підтримки міської влади. Коштом VNG International була проведена інформаційна компанія, закуплено все потрібне для проведення конкурсу – форма, спортивні луки, стіл для армреслінгу, канат для перетягування, палатки, шнурівки та інші приладдя, що неодноразово будуть використовуватись, а також продукти для каші, якою мали поповнити сили «юні прикордонники».

У змаганнях взяли участь команди старшокласників з усіх шкіл міста та команда ветеранів прикордонної служби. Школярі та колишні прикордонники пройшли 8 нелегких конкурсних етапів, у яких проявили неабияку кмітливість і спритність.

Треба зазначити, що всі показали себе гідно. Вболівальникам і городянам було цікаво спостерігати за тим, як в умовах жорсткої конкуренції учасники змагань виборюють командні результати та прагнуть перемоги. Всі команди вдало пройшли естафету «великі перегони», проявили фізичну підготовку і навички в змаганнях з амреслінгу, ходили по підвісній дорозі, долали смугу перешкод, демонстрували, що вміють розпалити багаття, влучно стріляти з лука по мішенях, та довели, що й на кухні впораються. А під час змагань з перетягування канату школярі організували збірну з найсильніших і подолали команду колишніх прикордонників.

Додавали командам сили та підіймали дух групи підтримки. У перервах між конкурсами дівчата танцювали, співали та були поруч протягом всіх етапів.

Найсильнішим в конкурсі капітанів став представник школи № 5 Данило Кушнір, а команда ЗШ №4 краще за всіх розпалила багаття.

За підсумками всіх етапів змагань перемогла команда школи №3, друге місце дісталося школі №2, а третє місце завоювали хлопці з ЗШ №5.

І хоча не всім вдалось вибороти призові місця, однак змагання подарували старшокласникам багато позитивних емоцій, нових знайомих та певний досвід, який згодиться наступного разу. Адже громадська організація ветеранів-прикордонників вирішила такі змагання зробити традиційними, щоб молоде покоління залучалось до здорового способу життя, навчалось живому спілкуванню з ровесниками та відчувало свою значимість у суспільстві.

Участь у спортивному святі взяла також і очільниця міста Оксана Вінницька. З нагоди Дня прикордонника вона вручила вітальні листи ветеранам прикордонної служби, членам Першотравенської міської асоціації прикордонників Перебийносу Олександру, Семенюті Сергію, а також Фролову Олексію – за активну участь в організації та проведенні заходів громадської організації прикордонників.

Після вручення нагород керівник проекту «Партнерство в ім’я розвитку» Ольга Кондратюк повідомила, що наступним заходом проекту буде міська спартакіада, яка запланована на початок червня і до якої наразі готуються її майбутні учасники.

Шановні першотравенці, долучайтесь до таких заходів! Час вчитися жити по-іншому - активно, цікаво, як у цивілізованих країнах.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді