Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Справили гарне враження на іноземців

Фотографія

20 червня у виконавчому комітеті Першотравенської міської ради знову побували представники Нідерландських організацій VNG International та PAX. Цього разу наше місто відвідали Маіта ван дер Марк - експерт VNG International проекту “Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні”, Алма Масіч - експерт PAX з відносин з громадськими організаціями та Олександр Шашкін - координатор проекту в Україні.

З гостями поспілкувались міський голова Оксана Вінницька, заступник міського голови Тетяна Макаренкова та представники міських громадських організацій, які беруть участь у реалізації нідерландського проекту «Партнерство в ім’я розвитку». Іноземцям було цікаво дізнатися, як першотравенці реалізують заплановані заходи в рамках проекту, з якими труднощами зіткнулись, якого досвіду набули і як він буде використовуватися в подальшому, чи корисно це для громади міста тощо.

Учасники проекту охоче поділились своїми враженнями та навели багато прикладів успішної реалізації проекту в місті. Спортивно-туристичні змагання «Юний прикордонник» та творчий конкурс «Таланти Першотравенська» подарував дітям, молоді та городянам багато приємних вражень. Ці заходи, за словами їх організаторів, проводитимуть і наступного року, можливо, навіть з розширенням кола учасників з регіону.

Планується проведення заходу - зустріч-пікнік «ПОМОГАЙ-КА» для дітей з особливими потребами, організатором якої виступила громадська організація «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра», та міської спартакіади «Спортивний Першотравенськ», в рамках якої пройдуть змагання з футболу, волейболу та баскетболу. Тож реалізація проекту «Партнерство в ім’я розвитку» триватиме ще декілька місяців.

Під час зустрічі з першотравенцями іноземні гості переконались, що кошти королівства Нідерланди не витрачаються марно. Всі учасники заходу дійшли висновку, що проекти, реалізовані спільними зусиллями громади та міської влади, завжди є суттєвим поштовхом для розвитку, об’єднання та активізації городян. Насамкінець гості побажали громадськості та міській владі подальших успіхів у реалізації проекту.

Делегація після спілкування з учасниками проекту «Партнерство в ім’я розвитку» побувала на спортивному майданчику «Лотос», який відремонтовано в рамках реалізації цього проекту. Наступна зустріч з нідерландцями запланована на вересень.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді