Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Справили гарне враження на іноземців

Фотографія

20 червня у виконавчому комітеті Першотравенської міської ради знову побували представники Нідерландських організацій VNG International та PAX. Цього разу наше місто відвідали Маіта ван дер Марк - експерт VNG International проекту “Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні”, Алма Масіч - експерт PAX з відносин з громадськими організаціями та Олександр Шашкін - координатор проекту в Україні.

З гостями поспілкувались міський голова Оксана Вінницька, заступник міського голови Тетяна Макаренкова та представники міських громадських організацій, які беруть участь у реалізації нідерландського проекту «Партнерство в ім’я розвитку». Іноземцям було цікаво дізнатися, як першотравенці реалізують заплановані заходи в рамках проекту, з якими труднощами зіткнулись, якого досвіду набули і як він буде використовуватися в подальшому, чи корисно це для громади міста тощо.

Учасники проекту охоче поділились своїми враженнями та навели багато прикладів успішної реалізації проекту в місті. Спортивно-туристичні змагання «Юний прикордонник» та творчий конкурс «Таланти Першотравенська» подарував дітям, молоді та городянам багато приємних вражень. Ці заходи, за словами їх організаторів, проводитимуть і наступного року, можливо, навіть з розширенням кола учасників з регіону.

Планується проведення заходу - зустріч-пікнік «ПОМОГАЙ-КА» для дітей з особливими потребами, організатором якої виступила громадська організація «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра», та міської спартакіади «Спортивний Першотравенськ», в рамках якої пройдуть змагання з футболу, волейболу та баскетболу. Тож реалізація проекту «Партнерство в ім’я розвитку» триватиме ще декілька місяців.

Під час зустрічі з першотравенцями іноземні гості переконались, що кошти королівства Нідерланди не витрачаються марно. Всі учасники заходу дійшли висновку, що проекти, реалізовані спільними зусиллями громади та міської влади, завжди є суттєвим поштовхом для розвитку, об’єднання та активізації городян. Насамкінець гості побажали громадськості та міській владі подальших успіхів у реалізації проекту.

Делегація після спілкування з учасниками проекту «Партнерство в ім’я розвитку» побувала на спортивному майданчику «Лотос», який відремонтовано в рамках реалізації цього проекту. Наступна зустріч з нідерландцями запланована на вересень.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді