Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенський проект найвдаліший

Фотографія

5 вересня у виконавчому комітеті Першотравенської міської ради відбулась чергова зустріч з представниками Нідерландських організацій VNG International та PAX в рамках реалізації проекту «Партнерство в ім’я розвитку». Цього разу наше місто відвідали Олена Доля - експерт PAX з відносин з громадськими організаціями, Олександр Шашкін - координатор проекту в Україні та Юрій Бобров – виконавчий директор Донецького регіонального відділення Асоціації міст України.

Метою цього візиту стало певне підведення підсумків роботи, проведеної в рамках реалізації проекту. За словами Юрія Боброва, серед шести міст-учасників, Першотравенський проект є найкращим. Наше місто має гарну репутацію, адже проект втілюється дуже вдало. Юрій Іванович зазначив, що в жовтні у місті Дніпро відбудеться фінальна зустріч з усіма учасниками проекту, де представники Першотравенська зможуть поділитися своїм досвідом з учасниками інших міст. А їх, ми нагадуємо, шість: Слов’янськ, Покровськ, Ізюм, Павлоград, Святогірськ і Першотравенськ.

Очільниця міста Оксана Вінницька, відмітила, що розпочинати роботу над проектом було досить складно.

- Поки що ми, як і багато інших невеличких міст України, тільки вчимося співпрацювати в рамках реалізації міжнародного грантового проекту. Робота в цьому напрямку іде до завершення. Проте вже можна сказати, що ми впоралися, зуміли знайти спільну мову з учасниками проекту. Головне, що нам вдалося залучити до роботи над ним ініціативні громадські організації. Наразі у нас дуже багато планів на майбутнє, і сподіваємося, що разом ми обов’язково втілимо їх у життя, - резюмувала міський голова.

Учасники проекту охоче поділились своїми враженнями та навели багато прикладів успішної реалізації проекту «Партнерство в ім’я розвитку» в місті. Спортивно-туристичні змагання «Юний прикордонник» та творчий конкурс «Таланти Першотравенська» подарували дітям, молоді та городянам багато приємних вражень. Варто відзначити, що участь у заходах брали першотравенці віком від 4 до 70 років. Тож заходи прийшлись до вподоби всім.

Невдовзі планується проведення зустрічі-пікніка «ПОМОГАЙ-КА» для дітей з особливими потребами, організатором якої виступила громадська організація «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра», та міської спартакіади «Спортивний Першотравенськ», в рамках якої пройдуть змагання з футболу, волейболу та баскетболу. Для проведення заходів все вже готово. Від них також очікується багато позитивних емоцій.

Після реалізації проекту буде розроблено довгострокову міську програму, відповідно до якої масштабні заходи для міської громадськості будуть проводитися і надалі. А враховуючи успішність проведених заходів та зацікавленість серед мешканців сусідніх населених пунктів, можливо, що наступного року заходи стануть регіональними.

За словами учасників проекту, його популярність серед громадян постійно зростає. Деякі громадські організації звертаються до них з пропозиціями долучитися та допомогти. Отже, городяни побачили, що співпраця влади з ініціативними громадськими організаціями приносить досить вагомі результати, і це дуже важливо як для міста, так і для його мешканців.

З нетерпінням чекатимемо на нові заходи і сподіваємося, що вони стануть у Першотравенську традиційними.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді