Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

«Це – найкращий день у моєму житті…»

Фотографія

7 вересня у місті відбулось ще одне яскраве дитяче свято - зустріч-пікнік «ПОМОГАЙ-КА». Це вже третій розважальний захід, який проводиться в рамках реалізації проекту «Партнерство в ім’я розвитку» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів через організації VNG та PAX. Ініціаторами проведення зустрічі виступила громадська організація «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра» (голова Оксана Докучаєва), а служби виконавчого комітету допомогли організувати та провести захід якнайкраще. І слід відзначити, що дорослим вдалось це зробити. Вже починаючи з того, що через дощову погоду проведення зустрічі було перенесено з 2 на 7 вересня. Тож свято проходило під лагідним вересневим сонцем – в зоні відпочинку, яку торік на околиці міста облаштували ініціативні городяни в рамках проекту міні-грантів «Місто своїми руками».

У призначений час на зустріч-пікнік прийшли діти з особливими потребами, діти з дитячих будинків сімейного типу, з багатодітних родин та школярі молодших класів. Там на них з концертом вже чекали артисти з міських будинків культури. Також для дітлахів приготували багато веселих ігор та розваг, які одночасно проводили аніматори, інструктори з футболу та волейболу, фітнесу, з гри в шашки та шахи. А майстрами з боді-арту виступили мами з ГО «Довіра». Вони розмальовували дитячі обличчя яскравими фарбами, від чого хлопчики і дівчатка ставали схожими на кумедних звірят. Дуже сподобались малечі каремати - кольорові килимки, на яких діти займались гімнастикою та перепочивали між розвагами.

Каремати, шахи та шашки, бадмінтон, колокид, командну спортивну форму, фарби, призи для переможців конкурсів, а також біотуалет, та ще багато інших речей було придбано за кошти, спрямовані нідерландськими організаціями на реалізацію проекту «Партнерство в ім’я розвитку». В подальшому ці надбання використовуватимуться для проведення дитячих заходів.

Завершилася зустріч дітей пікніком зі смачною кашею, компотом, духмяними булочками та прекрасним настроєм дітей і дорослих. Обмінюючись враженнями, дорослі дійшли висновку, що мета досягнута - діти зблизились і розважились, не поділяючи нікого на категорії і можливості. Одним цей день додав впевненості у собі, а іншим - розуміння і бажання допомагати. І це дуже вагомий результат для педагогів, батьків, для самих дітей, а також для тих, хто доклав зусиль, щоб свято було справжнім, а не формальним.

- Це найкращий день у моєму житті. Я ще ніколи не був на такому святі! Мені сподобалось все, особливо футбол! Все було кльово! - поділився своїми враженнями школяр Ігор.

А Тетяна Володимирівна, бабуся дівчинки з особливими потребами, на запитання за чиєї підтримки відбувається свято, зазначила: - Не можу сформулювати достеменно, але напевно знаю, що це пов`язано з Нідерландами. Це свято на природі дуже гарне, ми на нього прийшли з онукою. Їй радісно, і мені теж, дивлячись на неї. Нещодавно члени нашої організації «Довіра» зустрічались з психологом з Дніпра. Ми спілкувались тривалий час і отримали для себе багато корисних порад. Таку зустріч для нас провели вперше і хотілося б отримувати такий супровід і надалі. Взагалі, в останні два роки для наших дітей та для нас в місті багато чого робиться.

А один з присутніх на святі батько оцінив його так: «Ви погляньте на їхні обличчя – які вони веселі і радісні! Інші слова тут зайві.»

В числі глядачів на святі була також міський голова Оксана Вінницька, яка прийшла порадіти за те, що задуми втілюються у життя, а докладені зусилля не марні. Адже їй не просто було переконати інвесторів включити Першотравенськ до свого проекту та залучити для громади Першотравенська 25 тис. євро. В рамках цього проекту вже відбулись два великі заходи – «Юний прикордонник» та «Таланти Першотравенська», а 9 вересня відбудеться міська спартакіада «Спортивний Першотравенськ». Слід зазначити, що в рамках проекту пройшло багато тренінгів і навчань для представників громадських організацій та ініціативних городян. Також примітно, що головною метою проекту «Партнерство в ім’я розвитку» є згуртування людей зі спільними інтересами для подальшого розвитку міста. Отже, окрім матеріальних надбань, першотравенці вже зробили ще один крок уперед в європейському напрямку.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді