Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Розпочалась міська спартакіада

Фотографія

9 вересня змаганнями з волейболу розпочалась міська спартакіада «Спортивний Першотравенськ». Це один з масових заходів, які входять до проекту «Партнерство в ім’я розвитку» та реалізуються за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів через організації VNG Іnternational та PAX. Проект спрямований на згуртування людей зі спільними інтересами. Тож метою спартакіади є об’єднання прихильників спорту різного віку. Ініціатором проведення спартакіади виступила активна громадська організація «Оранжевий м`яч» (голова Валерій Подоприхін), а міська влада допомогла службами, які займаються спортивно-молодіжними питаннями.

Змагання проходили в спортзалі ДЮСШ «Шахтар» з 11.00 ранку і закінчилися надвечір. У зустрічі взяли участь 5 команд: "Автомобіліст" (м.Дніпро), "Корунд" (м.Кам’янське), "Темп" (смт Петропавлівка), «Скиф» та «Скиф-2» (м.Першотравенськ»). Спортсмени показали гарну гру, яку із задоволенням подивилось багато любителів спорту.

За результатами змагань І місце посіла команда "Скиф", ІІ - команда "Корунд" та ІІІ місце - команда "Скиф-2". Супер-кубок змагань виборола молодіжна збірна "Скиф-2" з Першотравенська.

За словами голови громадської організації «Першотравенська асоціація волейболу» Володимира Сябра, змагання були цікавими для всіх, хто долучився до реалізації спортивних заходів проекту «Партнерство в ім’я розвитку».

- Сьогодні на стадіоні та у спортзалі було багато дітей, молоді. Це дуже гарно, адже масові заходи завжди згуртовують людей. Також приємно, що сьогодні ми отримали красиву волейбольну форму, м’ячі, а переможці змагань – кубки. Такі спортивні свята треба проводити частіше … - зазначив ветеран спорту.

- Раніше, коли був молодшим, займався іншим видом спорту, а зараз волейболом. Це, так би мовити, друге життя. До Першотравенська разом з однодумцями приїхав на запрошення взяти участь у спартакіаді. Грою задоволені, поспілкувались з такими ж як і ми, прибічниками волейболу - це головне. Такі зустрічі зближують та дають позитивні емоції, - відмітив Олег (майстер спорту з академічної греблі) з Кам’янського.

Незабаром спартакіада «Спортивний Першотравенськ» продовжиться змаганнями з баскетболу і футболу, які закінчаться до кінця вересня. Слідкуйте за оголошеннями в газеті «Першотравенські новини» та на офіційному сайті Першотравенської міської ради. Приходьте вболівати за наших спортсменів і активно долучайтесь до спортивного руху у місті та поза його межами!

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді