Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Розпочалась міська спартакіада

Фотографія

9 вересня змаганнями з волейболу розпочалась міська спартакіада «Спортивний Першотравенськ». Це один з масових заходів, які входять до проекту «Партнерство в ім’я розвитку» та реалізуються за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів через організації VNG Іnternational та PAX. Проект спрямований на згуртування людей зі спільними інтересами. Тож метою спартакіади є об’єднання прихильників спорту різного віку. Ініціатором проведення спартакіади виступила активна громадська організація «Оранжевий м`яч» (голова Валерій Подоприхін), а міська влада допомогла службами, які займаються спортивно-молодіжними питаннями.

Змагання проходили в спортзалі ДЮСШ «Шахтар» з 11.00 ранку і закінчилися надвечір. У зустрічі взяли участь 5 команд: "Автомобіліст" (м.Дніпро), "Корунд" (м.Кам’янське), "Темп" (смт Петропавлівка), «Скиф» та «Скиф-2» (м.Першотравенськ»). Спортсмени показали гарну гру, яку із задоволенням подивилось багато любителів спорту.

За результатами змагань І місце посіла команда "Скиф", ІІ - команда "Корунд" та ІІІ місце - команда "Скиф-2". Супер-кубок змагань виборола молодіжна збірна "Скиф-2" з Першотравенська.

За словами голови громадської організації «Першотравенська асоціація волейболу» Володимира Сябра, змагання були цікавими для всіх, хто долучився до реалізації спортивних заходів проекту «Партнерство в ім’я розвитку».

- Сьогодні на стадіоні та у спортзалі було багато дітей, молоді. Це дуже гарно, адже масові заходи завжди згуртовують людей. Також приємно, що сьогодні ми отримали красиву волейбольну форму, м’ячі, а переможці змагань – кубки. Такі спортивні свята треба проводити частіше … - зазначив ветеран спорту.

- Раніше, коли був молодшим, займався іншим видом спорту, а зараз волейболом. Це, так би мовити, друге життя. До Першотравенська разом з однодумцями приїхав на запрошення взяти участь у спартакіаді. Грою задоволені, поспілкувались з такими ж як і ми, прибічниками волейболу - це головне. Такі зустрічі зближують та дають позитивні емоції, - відмітив Олег (майстер спорту з академічної греблі) з Кам’янського.

Незабаром спартакіада «Спортивний Першотравенськ» продовжиться змаганнями з баскетболу і футболу, які закінчаться до кінця вересня. Слідкуйте за оголошеннями в газеті «Першотравенські новини» та на офіційному сайті Першотравенської міської ради. Приходьте вболівати за наших спортсменів і активно долучайтесь до спортивного руху у місті та поза його межами!

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді