Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Спартакіаду продовжують баскетболісти

Фотографія

18 вересня в ДЮСШ «Шахтар» баскетболісти міста продовжили спартакіаду «Спортивний Першотравенськ», яка проходить в рамках реалізації проекту «Партнерство в ім’я розвитку» за фінансової підтримки Нідерландів через організації VNG Іnternational і PAX за сприяння міської влади та участі активних громадських організацій.

Учасників змагань привітали Тетяна Макаренкова, заступник міського голови - начальник міськфінуправління, Ольга Кондратюк, адміністратор проекту, та Валерій Подоприхін, голова громадської організації "Оранжевий м'яч".

- Проведення спартакіади у нашому місті стало можливим завдяки Оксані Вінницькій, яка виступила ініціатором участі нашого міста Першотравенська у міжнародному проекті. І ми увійшли в число міст-переможців грантового проекту «Партнерство в ім’я розвитку». Тож країна Нідерланди спрямувала нашій громаді 25 тис. євро на проведення масових заходів, на придбання матеріальних цінностей довготривалого користування, а також на проведення тренінгів та семінарів з навчання взаємовідносин між групами людей, написання проектів тощо. Та головним нашим надбанням є набутий досвід взаємодії між великою кількістю людей, їх згуртування навколо ідеї заради спільної справи. Велика вдячність громадській організації «Оранжевий м`яч» за ініціативу та готовність до співпраці. Сподіваємось, що в 2027 році ми зберемось та будемо відзначати десяту ювілейну річницю нашої спартакіади, яку ми разом започаткували цьогоріч! - висловила надію Тетяна Макаренкова.

У перший день змагань зіграли команди шкіл № 5 та № 1; № 2 та № 4. Їх активно підтримували своїми виступами дівчата, що займаються чирлідингом (спортивні танці) – група "П'ятий елемент" (ЗШ № 5).

Завершаться змагання з баскетболу 22 вересня фінальною грою між найсильнішою шкільною командою та командою ДЮСК «Оранжевий м`яч». Тоді ж відбудеться і вручення кубків та медалей кращим спортсменам-баскетболістам.

Підтримуйте наших спортсменів та долучайтесь до улюбленого виду спорту, якщо ще цього не зробили. Адже у місті створені відповідні умови та є спортивні організації, які на перше місце ставлять активний спосіб життя і активно поширюють спортивний рух у Першотравенську.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді