Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Спартакіаду продовжують баскетболісти

Фотографія

18 вересня в ДЮСШ «Шахтар» баскетболісти міста продовжили спартакіаду «Спортивний Першотравенськ», яка проходить в рамках реалізації проекту «Партнерство в ім’я розвитку» за фінансової підтримки Нідерландів через організації VNG Іnternational і PAX за сприяння міської влади та участі активних громадських організацій.

Учасників змагань привітали Тетяна Макаренкова, заступник міського голови - начальник міськфінуправління, Ольга Кондратюк, адміністратор проекту, та Валерій Подоприхін, голова громадської організації "Оранжевий м'яч".

- Проведення спартакіади у нашому місті стало можливим завдяки Оксані Вінницькій, яка виступила ініціатором участі нашого міста Першотравенська у міжнародному проекті. І ми увійшли в число міст-переможців грантового проекту «Партнерство в ім’я розвитку». Тож країна Нідерланди спрямувала нашій громаді 25 тис. євро на проведення масових заходів, на придбання матеріальних цінностей довготривалого користування, а також на проведення тренінгів та семінарів з навчання взаємовідносин між групами людей, написання проектів тощо. Та головним нашим надбанням є набутий досвід взаємодії між великою кількістю людей, їх згуртування навколо ідеї заради спільної справи. Велика вдячність громадській організації «Оранжевий м`яч» за ініціативу та готовність до співпраці. Сподіваємось, що в 2027 році ми зберемось та будемо відзначати десяту ювілейну річницю нашої спартакіади, яку ми разом започаткували цьогоріч! - висловила надію Тетяна Макаренкова.

У перший день змагань зіграли команди шкіл № 5 та № 1; № 2 та № 4. Їх активно підтримували своїми виступами дівчата, що займаються чирлідингом (спортивні танці) – група "П'ятий елемент" (ЗШ № 5).

Завершаться змагання з баскетболу 22 вересня фінальною грою між найсильнішою шкільною командою та командою ДЮСК «Оранжевий м`яч». Тоді ж відбудеться і вручення кубків та медалей кращим спортсменам-баскетболістам.

Підтримуйте наших спортсменів та долучайтесь до улюбленого виду спорту, якщо ще цього не зробили. Адже у місті створені відповідні умови та є спортивні організації, які на перше місце ставлять активний спосіб життя і активно поширюють спортивний рух у Першотравенську.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді