Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

У Першотравенську реалізували проект «Партнерство в ім’я розвитку»

Фотографія

29 вересня завершилася міська спартакіада "Спортивний Першотравенськ" - останній етап проекту «Партнерство в ім’я розвитку», який реалізувався за фінансової підтримки Нідерландів через організації VNG Іnternational і PAX за сприяння міської влади та за участі активних громадських організацій.

В спортзалі ДЮСШ «Шахтар» зібралися учасники спартакіади, представники міської влади, громадських організацій та експерти проекту «Держбудівництво і підзвітність у Східній Україні». Заступник міського голови Тетяна Макаренкова та експерти проекту Маіта ван де Марк і Алма Масіч привітали спортсменів із завершенням спартакіади. Іноземні гості побажали громадськості та міській владі подальших успіхів у реалізації спільних проектів і вручили переможцям змагань кубки і медалі.

Під час спартакіади перемогу в змаганнях з волейболу виборола команда «Скіф» (громадська організація «Першотравенська федерація волейболу»). Кращу гру з баскетболу показала команда громадської організації «Оранжевий м`яч». Першість у змаганнях з футболу посіла команда «Шахтар» (громадська організація «Федерація футболу м. Першотравенська»).

Тетяна Макаренкова вручила спеціальний приз міського голови Катерині Дрозд - вихованці ДЮСШ "Шахтар" (відділення боксу). Тепер у спортивному костюмі жовто-блакитних кольорів Катерина представлятиме Першотравенськ і поза його межами.

На закритті спартакіади гості та присутні із захопленням подивились фінальну товариську гру між футбольними командами «Шахтар» і "Гірняк" та показові виступи вихованців ДЮСШ та спортивного центру "Тайсон".

Цього дня консультанти нідерландського проекту відвідали СЦ "Тайсон", де були приємно вражені умовами та обладнанням для занять спортом. У цей час в одному із залів займались фізичними вправами молоді мами зі своїми малюками. Іноземкам сподобалось, що у невеличкому шахтарському місті є потужний спортивний рух, який дає можливість великій кількості людей вести активний і здоровий спосіб життя.

Візит консультантів проекту завершився приємною зустріччю у кабінеті міського голови Оксани Вінницької. Гості відзначили її гостинність та простоту у спілкуванні, що сприяло конструктивному діалогу. Учасники зустрічі обговорили цілком успішну реалізацію проекту «Партнерство в ім’я розвитку», аналізували труднощі, з якими довелось зіткнутись в процесі організації та проведення чотирьох масштабних заходів, а також спланували подальші дії щодо участі у заключній конференції проекту. 19-20 жовтня у місті Дніпро відбудеться заключна конференція, де першотравенці поділяться результатами своєї роботи та набутим досвідом з учасниками проекту і представниками інших міст.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді