Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

У Першотравенську реалізували проект «Партнерство в ім’я розвитку»

Фотографія

29 вересня завершилася міська спартакіада "Спортивний Першотравенськ" - останній етап проекту «Партнерство в ім’я розвитку», який реалізувався за фінансової підтримки Нідерландів через організації VNG Іnternational і PAX за сприяння міської влади та за участі активних громадських організацій.

В спортзалі ДЮСШ «Шахтар» зібралися учасники спартакіади, представники міської влади, громадських організацій та експерти проекту «Держбудівництво і підзвітність у Східній Україні». Заступник міського голови Тетяна Макаренкова та експерти проекту Маіта ван де Марк і Алма Масіч привітали спортсменів із завершенням спартакіади. Іноземні гості побажали громадськості та міській владі подальших успіхів у реалізації спільних проектів і вручили переможцям змагань кубки і медалі.

Під час спартакіади перемогу в змаганнях з волейболу виборола команда «Скіф» (громадська організація «Першотравенська федерація волейболу»). Кращу гру з баскетболу показала команда громадської організації «Оранжевий м`яч». Першість у змаганнях з футболу посіла команда «Шахтар» (громадська організація «Федерація футболу м. Першотравенська»).

Тетяна Макаренкова вручила спеціальний приз міського голови Катерині Дрозд - вихованці ДЮСШ "Шахтар" (відділення боксу). Тепер у спортивному костюмі жовто-блакитних кольорів Катерина представлятиме Першотравенськ і поза його межами.

На закритті спартакіади гості та присутні із захопленням подивились фінальну товариську гру між футбольними командами «Шахтар» і "Гірняк" та показові виступи вихованців ДЮСШ та спортивного центру "Тайсон".

Цього дня консультанти нідерландського проекту відвідали СЦ "Тайсон", де були приємно вражені умовами та обладнанням для занять спортом. У цей час в одному із залів займались фізичними вправами молоді мами зі своїми малюками. Іноземкам сподобалось, що у невеличкому шахтарському місті є потужний спортивний рух, який дає можливість великій кількості людей вести активний і здоровий спосіб життя.

Візит консультантів проекту завершився приємною зустріччю у кабінеті міського голови Оксани Вінницької. Гості відзначили її гостинність та простоту у спілкуванні, що сприяло конструктивному діалогу. Учасники зустрічі обговорили цілком успішну реалізацію проекту «Партнерство в ім’я розвитку», аналізували труднощі, з якими довелось зіткнутись в процесі організації та проведення чотирьох масштабних заходів, а також спланували подальші дії щодо участі у заключній конференції проекту. 19-20 жовтня у місті Дніпро відбудеться заключна конференція, де першотравенці поділяться результатами своєї роботи та набутим досвідом з учасниками проекту і представниками інших міст.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді