Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

УРЯД ПОСИЛИВ КОНТРОЛЬ ЗА ОФОРМЛЕННЯМ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН З НАЙМАНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

 

Громади постійно шукають джерела для збільшення своїх доходів, щоб надавати якісні та доступні послуги і при цьому розвиватися. Питаннями наповнення місцевого бюджету мають перейматися не лише виконавчі органи місцевої ради та депутати, але й самі мешканці міста. Усі містяни користуються послугами бюджетних установ і закладів, а отже мають розуміти, що не можуть стояти осторонь питань їх фінансування. Крім того, з міського бюджету реалізуються важливі для кожного жителя проекти соціального та економічного розвитку території.

На сьогодні проблемою країни і нашої громади є тіньова зайнятість та виплата заробітної плати «в конвертах» через що місцевий і державний бюджети недоотримують кошти, а отже зменшуються можливості для розвитку громади, підвищення якості послуг першотравенцям.

З метою наповнення бюджетів усіх рівнів, підвищення рівня життя та соціального захисту пересічних громадян 05 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яке дало старт проведенню масштабної роботи, спрямованої на боротьбу з тіньовою зайнятістю. Цим документом Уряд доручив Держпраці, ДФСУ, Пенсійному фонду, Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин. Починаючи з 05 жовтня 2018 року, контролюючими органами проводитимуться перевірки, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. В черговий раз нагадуємо, що допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 111690 гривень за кожного нелегально працюючого.

Шановні роботодавці!

Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо негайно зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах їх компетенції.

Шановні працівники!

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав (управління Держпраці в Дніпропетровській області, Національної поліції України в Дніпропетровській області), а також до суду.

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення м. Першотравенська завжди готові надати консультації щодо застосування трудового законодавства у межах своєї компетенції за адресою: вул. Кобзаря, 15а, каб. 19 або за тел. 5-15-69.

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді