Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Шановні виборці!

Шановні виборці!

Сьогодні 24 травня 2019 року розпочався виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України. Так само і стартує процес тимчасової зміни місця голосування.

Тому кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня повинен подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Першотравенської міської ради і тимчасово змінити місце голосування. Зробити це можна до 15 липня включно за адресою: 52800, Дніпропетровська обл., м. Першотравенськ, вул.Шкільна, 20, тел. 5-36-60. 

Для виборців, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території достатньо лише паспорта з відповідною реєстрацією. Для всіх інших доведеться додати підтверджуючі документи, що ви дійсно будете в день голосування в тому місці, де хочете проголосувати.

Більше інформації про те, як змінити місце голосування, а головне перевірити себе у Держреєстрі, ви можете дізнатися за посиланням – https://www.drv.gov.ua .

Як ви знаєте за змішаною системою під час голосування ви отримаєте два бюлетені - для голосування  в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі. Тому, якщо будете знаходитися за межами свого округу, ви зможете проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

виконавчого комітету Першотравенської міської ради

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді