A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

ДО УВАГИ

Дата: 27.05.2021 08:23
Кількість переглядів: 135

  учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.

       Управлінням праці та соціального захисту населення у 2021 році включено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації Волинський обласний санаторій «Лісова пісня» та дочірне підприємство «Південь-курорт-сервіс» на базі санаторію «Орізонт».  Для ознайомлення з переліком  наданих послуг із психологічної реабілітації, які входять до вартості курсу реабілітації, з умовами проживання та харчування  рекомендуємо ознайомитися з наданими установами документами. 

     Бажаючих отримати послугу з психологічної реабілітації запрошуємо звернутися до управління праці та соціального захисту населення в відділ соціальних гарантій та персоніфікованого обліку громадян  за адресою вул. Кобзаря 15-а.

Психологічна реабілітація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень