A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

План зонування

План зонування території – вид містобудівної документації, який встановлює функціональне призначення території, вимоги до забудови і розробляється з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням, створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб.

Необхідність розроблення плану зонування території виникла у зв’язку з вимогами ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». План зонування території міста Першотравенська був виготовлений ТОВ науково–виробничим підприємством «Хелг» (м.Дніпропетровськ) в рамках стратегії соціального партнерства ТОВ ДТЕК і міста Першотравенська на замовлення виконавчого комітету Першотравенської міської ради та затверджено рішенням міської ради від 27.06.2014 року № 98-49/VІ «Про затвердження проекту «План зонування території м. Першотравенська Дніпропетровської області».

З матеріалами плану зонування території міста Першотравенська можна ознайомитись у приміщенні виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Шкільна, 20 (кабінет головного архітектора).

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень