A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

Центр зайнятості

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Підбір персоналу є одним з основних факторів, який має визначальний вплив на ефективність роботи будь-якої компанії, а правильно підібрані кадри, які відповідають кваліфікаційним вимогам роботодавця запорука її фінансового благополуччя. Але коли неможливо закрити позицію за рахунок внутрішніх резервів, часто знайти хороших фахівців з використанням зовнішніх джерел – досить складно, навіть маючи у штаті відповідальних фахівців з даного напряму. При цьому важливо використовувати якомога більше джерел пошуку, аби максимально охопити всіх потенційних кандидатів на ринку та обрати найбільш підходящого для себе.

13:48:32 02.11.2021

Підвищили кваліфікацію та працевлаштувалися: освітні заклади Першотравенська отримали компетентних фахівців

Перед початком нового навчального 2021 року за сприяння Першотравенська міська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості ТОВ «Гарна страва» та заклади освіти м. Першотравенськ отримали кваліфікованих фахівців – 18 безробітних осіб пройшли курси з підвищення компетенцій за напрямком «Сучасні підходи до організації безпеки в навчально-виховному закладі» у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

12:02:06 27.09.2021

Шановні роботодавці!

Якщо Ви створюєте нові робочі місця, працевлаштовуєте на них працівників шляхом укладення трудового договору та протягом 12 місяців щомісяця виплачуєте їм заробітну плату в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати, пропонуємо скористатись можливістю та отримати через службу зайнятості державну фінансову підтримку відповідно до статті 24 Закону України “Про зайнятість населення”.

10:31:41 15.09.2021

Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників

        На початку вересня 2021 року відбулася зустріч фахівців Першотравенської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості з колективом КДНЗ «Берізка», 22 працівники якого попереджені про майбутнє вивільнення.

10:51:23 14.09.2021

Як зареєструвати особистий кабінет на сайті служби зайнятості.

Зареєстровані в службі зайнятості безробітні часто запитують: «Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю»

09:17:37 06.07.2021

Що робити роботодавцю, аби максимально оперативно знайти потрібного спеціаліста?

   Рекрутинг – один із активних напрямків роботи з роботодавцями. Що робити роботодавцю, аби максимально оперативно знайти потрібного спеціаліста? Правильно, звернутися до рекрутера служби зайнятості!

17:17:22 15.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь