A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

Повідомлення

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

25 листопада 2023 року стартує щорічна Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

15:23:09 23.11.2023

Компенсація роботодавцям фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

В рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 № 893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю», якою затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі - Порядок № 893), з метою популяризації даної послуги, звертаємо увагу на наступне.

10:46:39 16.11.2023

Правила безпечного використання газу у побуті

Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує споживачам, що в опалювальний період необхідно суворо дотримуватися правил поводження з газовими приладами аби уникнути отруєння чадним газом чи виникнення аварійних ситуацій.

09:54:39 13.11.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА В ОРЕНДУ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН – НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: М. ПЕРШОТРАВЕНСЬК, ВУЛ. ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ, 1/12, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 46,5 КВ. М

Інформація УПРАВЛІННЯ  КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА МАЙНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

09:23:18 08.11.2023

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

08:32:28 27.10.2023

Про реєстрацію депутата Першотравенської міської ради Синельниківського району Дніпропетровської області Хричова О.В., обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком

Про реєстрацію депутата Першотравенської міської ради Синельниківського району Дніпропетровської області Хричова О.В., обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

13:36:01 20.10.2023

До уваги керівників та власників об’єктів підвищеної небезпеки, які зареєстровані в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки!

Виконавчий комітет Першотравенської міської ради інформує вас про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки (далі ОПН).

15:28:37 06.10.2023

Повідомлення про намір суб’єкта господарювання отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю “АТБ-МАРКЕТ” (ТОВ“АТБ-МАРКЕТ”). Код за ЄДРПОУ: 30487219. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти: 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, буд. 40, тел. +38 (056) 770-03-66, BeletskayaT@atbmarket.com. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 52801, Дніпропетровська обл., м. Першотравенськ, вул. Горького, буд.4Б (магазин №148). Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об'єкта ІІІ групи. Відомості про наявність висновку з ОВД: Діяльність підприємства не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”. Загальний опис об’єкта: Спеціалізація підприємства: роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. На території підприємства розташоване: виробниче приміщення в якому відбувається випічка хлібобулочних виробів з заморожених напівфабрикатів (хлібопекарська піч з розстоєчною шафою, хлібопекарська піч Форнетті), дільниця мийки (2-х секційна портомийка), холодильне обладнання (регали та холодильні камери з окремо розташованими компресорами, ларі з вбудованими компресорами). Відомості щодо видів та обсягів викидів (т/рік): кислота оцтова – 0,03602 т/рік, ацетальдегід – 0,0025 т/рік; спирт етиловий – 0,135 т/рік, натрію гідрооксид (натр їдкий, сода каустична) – 0,000009 т/рік, пентафторетан – 0,035 т/рік, трифторетан – 0,035 т/рік. Загальна кількість забруднюючих речовин складає: 0,243529 т/рік. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: На підприємстві не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування. Перелік заходів щодо скорочення викидів: Заходи не встановлюються, оскільки відсутні нормативні перевищення викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів. З приводу зауважень та пропозицій звертатись в Дніпропетровську обласну Державну адміністрацію  за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 1, тел. 0-800-505-600, е-mail:zverngrom@adm.dp.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій: протягом місяця з дати публікації повідомлення.

15:01:01 02.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь