Знову важка втрата...
4 серпня 2022 року, стійко і мужньо захищаючи Батьківщину на передовій загинув мешканець нашого міста молодший сержант, командир взводу ЛЯЛІКОВ Євген Олексійович 1984 року народження. ![??](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/tv9yBleLs1nl3dqShYA0fYNr6jKzIwjo_2WAvOv4f4zhqpbRE2bG_bDpStcy2zMWI_pHJIcb5ZDOx-IRsyHzJ9bdsFBbq8QufMxFnd_wh9me_yLa18sp0nNsMQ=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Євген народився і виріс у Першотравенську, навчався у загальноосвітній школі №3. Успішно закінчив Дніпропетровську гірничу академію і працював гірничим майстром на ДПР-2 шахти "Ювілейна". Після вторгнення рф в Україну у 2014 році пішов служити за контрактом в Збройні сили України. Потім повернувся і продовжив працювати. До мобілізації 2022 року працював на шахті "Дніпровська". Після повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року Євген Олексійович відразу добровільно став на службу і мужньо протистояв російським окупантам.
Рідні, друзі й побратими знають Євгена як позитивну й рішучу людину, надійного товариша і справжнього патріота! Тепер Євген навічно у строю...
Вся Першотравенська громада, міська рада та її виконавчий комітет схиляють голови у скорботі та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого, побратимам і друзям ЛЯЛІКОВА Євгена Олексійовича...
Вічна пам’ять, пошана і слава нашому Герою!
Безмірна вдячність за захист і доземний уклін!
Запрошуємо мешканців міста віддати шану і провести Євгена в останню путь сьогодні 08 серпня 2022 року об 11.30 год. на вул. Кобзаря біля буд. 9.