A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА В ОРЕНДУ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН – НЕЖИТЛОВА БУДІВЛЯ (ТЕПЛОПУНКТ), ЗА АДРЕСОЮ: М. ПЕРШОТРАВЕНСЬК, ВУЛ. ЧАЙКОВСЬКОГО, 29А, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 202,9 КВ. М

Дата: 07.11.2022 16:36
Кількість переглядів: 227

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА В ОРЕНДУ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН – НЕЖИТЛОВа  будівля (теплопункт),  ЗА АДРЕСОЮ: М. ПЕРШОТРАВЕНСЬК, вул. ЧАЙКОВСЬКОГО, 29А, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 202,9 КВ. М

Інформація
УПРАВЛІННЯ
 КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА МАЙНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про проведення АУКЦІОНУ на право оренди об'єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Першотравенська

  

1. Інформація про об’єкт оренди.

Інформація про орендодавця (найменування, його місцезнаходження і контактні дані): управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради, код ЄДРПОУ 33063476, вул. Шкільна, кім.11, 12, тел. (05633)5-14-91, електронна адреса: ykgm-2005@ukr.net

Інформація про балансоутримувача (найменування, його місцезнаходження і контактні дані):

Першотравенське міське житлово-комунальне підприємство, код ЄДРПОУ 32598423, вул. Молодіжна, 12, тел. (05633)52008, електронна адреса: mgkp1.2003@gmail.com

 

Загальна інформація: нежитлова будівля, за адресою: м. Першотравенськ,
вул. Чайковського, 29А, загальною площею 202,9 кв. м - окремо розташована одноповерхова будівля  бувшого теплопункту (далі - об’єкт).

Вільне, не допоміжне. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини.

Тип об’єкта: нежитлова будівля.

Технічний стан об’єкта:  не забезпечено комунікаціями водопроводу, каналізації,опалення, вентиляція природня, покрівля потребує капітального ремонту.

Проект договору оренди додається.

Стартова орендна плата об’єкта: 1102 грн/місяць

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється згідно з чинним законодавством та в повному обсязі спрямовується Орендарем на рахунок балансоутримувача.

Строк оренди: до 5 (п’яти) років.

Цільове призначення та умови користування – для розміщення субєктів господарювання, що провадять виробничу діяльність.

Додаткові умови оренди:  можливо здійснення невід’ємних поліпшень приміщення  за згодою орендодавця  на проведення ремонтних робіт орендованого майна.

Здійснення капітального ремонту можливо тільки при отриманні декларації про початок виконання будівельних робіт. У триденний термін після її отримання орендатор зобов’язаний надати  до управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради оригінал декларації.

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Суборенда: орендар який став переможцем аукціону, вважається таким, що отримав згоду орендодавця на передачу майна в суборенду.

Орендар протягом трьох робочих днів з моменту укладення договору суборенди зобов’язаний подати орендодавцю один примірник договору суборенди та інформацію про суборендаря в обсязі, визначеному п. 3 ст. 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

2. Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: аукціон передачі нерухомого майна в оренду.

Дата та час проведення аукціону: аукціон в електронній формі буде проведено 25.11. 2022 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні  24.11.2022  о 20:00 годині

3. Інформація про умови, на яких проводиться аукціон.

Передача об’єкта в оренду -   нежитлова будівля (теплопункт), загальною площею 202,9 кв. м по вул. Чайковського, 29А здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Розмір гарантійного внеску : 2204 грн.

Розмір реєстраційного внеску : 650,00 грн.

Крок аукціону : 11 грн.

Кількість кроків: 3.

4. Додаткова інформація.

Найменування організатора аукціону –  управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради, м. Першотравенськ,                                           вул. Шкільна,47, кім. 11,12. Часи роботи: з 8.00 до 17.00 (крім вихідних), обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Телефон для довідок (05633) 5-11-58

Адреса електронної пошти: ykgm-2005@ukr.net

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 9.00 до  12.00 за місцезнаходженням об’єктаЗаяви на огляд приймаються на електронну пошту: ykgm-2005@ukr.net

ПІБ контактної особи: Черевко Лариса Іванівна, тел. (05633) 5 -11 58.

Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачує реєстраційний та гарантійний внески для набуття статусу учасника.

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Реквізити казначейських рахунків для перерахування реєстраційного внеску оператором електронного майданчику:

в національній валюті:

Одержувач:  ГУК у Дніпропетровській області / м. Першотравенськ /22080402

Рахунок №: UА718999980334199850000004585

Банк одержувача: «Казначейство України»

МФО: 899998

Код ЄДРПОУ: 37988155.

Призначення платежу: реєстраційний внесок.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Період між аукціонами:

- аукціон – аукціон на підвищення стартової ціни: 31  (днів);

- аукціон з підвищення стартової ціни – аукціон за методом покрокового підвищення стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 31  (днів).

Аукціон буде проведений в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь