A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

«Державотворець»

Дата: 12.07.2023 14:16
Кількість переглядів: 187

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

Мета національної програми «Державотворець» створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили про активну всеукраїнську спільноту.

У цьому році ми розпочали співпрацю з Київською школою державного управління імені Сергія Нижного та Українською Студентською Лігою задля відновлення програми «Державотворець». 22 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець». Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави,

У серпні запланована реалізація другого етапу проекту всеукраїнська молодіжна акція «Державотворець» для 35 відібраних студентів перспективою їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.

Просимо сприяти поширенню інформації про Всеукраїнський молодіжний форум "Державотворець серед зацікавлених осіб.

Реєстрація на форум за посиланням: http://surl.li/imgly У разі виникнення додаткових питань, звертатися за тел. (097) 654-75-89.

Лілія Шкира, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, або за тел. (095) 460-00-15, Максим Свисенко, координатор програми «Державотворець».

Молодіжна працівниця, дослідниця історії молодіжної політики, магістр журналістики Маргарита Лубкова розробила низку матеріалів щодо розвитку молодіжної роботи в Україні.

Надсилаємо для ознайомлення зазначені матеріали, що розміщено на сайті державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр»:

«Чому молодь України тепер святкує свій день 12 серпня?» (https://cutt.ly/iwy3bY3U):

«Хронологія. Молодіжна політика в незалежній Україні» (https://cutt.ly/owy3nxsi);

«Диплом молодіжного працівника: мрії чи реальність?» (https://cutt.ly/vwy3nK4m);

«Місце, де молодь чують: історія сучасної молодіжної роботи в молодіжних центрах України» (https://cutt.ly/Xwy3mM3M);

«Молодіжна політика у різних країнах світу» (https://cutt.ly/Iwy3QxW6).

У розділі «Матеріали» (https://cutt.ly/Bwy3QGH6) наявні корисні ресурси для роботи молодіжних працівників і працівниць, молодіжних центрів і просторів, громадських і благодійних організацій, що працюють з молоддю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь