Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

Державна міграційна служба України повідомляє

Дата: 07.09.2023 09:52
Кількість переглядів: 141

Фото без описуЩодо інформування мешканців по вклеюванню фотокарток до паспорта громадянина України при досягненні 25-та 45-річного віку.

Увага! Відповідно до Постанови КМУ від 21 жовтня 2022 р. № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану« установлено, що паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.                                              

Підстави для отримання послуги:

досягнення 25- або 45-річного віку.                                                  

Як отримати послугу?

Звернутися до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання, або до ЦНАПу.

У разі, коли особа не має місця проживання, за адресою якої вона може бути зареєстрована, та з певних причин не може або не бажає отримувати статус бездомної особи, або знята з реєстрації місця проживання для вклеювання фотокартки по досягненню 25 чи 45-річного віку, слід звернутися до територіального підрозділу ДМС України або центру надання адміністративних послуг за останнім зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання.                      Отримати паспорт із вклеєною фотокарткою у територіальному підрозділі ДМС України за місцем проживання.                            

УВАГА! Особа, місце проживання якої зареєстровано на тимчасово окупованій території України Автономної Республіки Крим і   м. Севастополя, у Донецькій та Луганській областях, подає заяву та документи до територіального підрозділу ДМС за місцем звернення.                                                         

Внутрішньо переміщена особа подає заяву та документи до територіального підрозділу ДМС за місцем проживання, що підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.              Бездомна особа подає заяву та документи до територіального підрозділу ДМС за місцем майбутньої реєстрації її місця проживання.                          

Вартість послуги та пільги.

Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно.

Подача заяви: подається заявником особисто.                                               

Для вклеювання фотографії у паспорт громадянина України у формі книжечки при досягненні 25- та 45-річного віку записуватися до електронної черги НЕ ПОТРІБНО.       

Необхідні документи:

заява про вклеювання фотокартки;

паспорт громадянина України зразка 1994 року;                        

дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку;                                                                            

У разі подання паспорта зразка 1994 року, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, заявник додатково подає всі наявні документи, у тому числі документи, що містять фотозображення особи;

рішення суду (для осіб, які не звернулася в установленому законодавством порядку для вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року та не бажають здійснювати обмін паспорта зразка 1994 року на паспорт у формі картки).                                                   

Термін розгляду заяви: у п’ятиденний термін із дня звернення*.                                                                      

За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник у письмовій формі.                     

У разі подання особою паспорта, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, картотеки заяв про видачу паспорта якого не збереглися, та одночасного надання нею документів, що посвідчують її особу та підтверджують громадянство України, оформлення яких здійснювалося із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру, або стосовно якої у відомчій інформаційній системі ДМС міститься інформація, що дозволяє ідентифікувати особу, вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України здійснюється працівниками територіального підрозділу ДМС у день звернення.

Результат отримання послуги: видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою.                            

Підстави для відмови у наданні послуги:                                    

недосягнення особою відповідного віку;                                                             

особа подала не в повному обсязі документи та інформацію

особа звернулася пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку, та не надала відповідне рішення суду згідно із законодавством (у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на паспорт у формі ID-картки).

Строк звернення до територіального підрозділу ДМС України-не пізніше ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку.                                                                                             

Відповідальність за порушення міграційного законодавства України: стаття 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».                               

Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання. Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання - тягнуть за собою попередження.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені частиною першою цієї статті, тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь