Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Дата: 14.12.2023 15:08
Кількість переглядів: 306
14 грудня у Першотравенську біля меморіалу Слави відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знака ліквідаторам та постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за участю представників міської влади та членів громадської організації «Союз Чорнобиль України».
Наразі в Першотравенську проживає 91 чорнобилець. Серед них 20 ліквідаторів першої категорії, 52 - другої та 19 - третьої, а також 8 дітей і п’ятеро вдів.
Міська влада завжди приділяє увагу цій категорії людей. Цьогоріч на матеріальну допомогу чорнобильцям з міського бюджету було направлено 50 тисяч гривень.