Першотравенських переселенців привітали з новорічними святами
Дата: 22.12.2023 14:54
Кількість переглядів: 322
22 грудня до Першотравенського центру для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб завітала голова Синельниківської районної державної адміністрації Світлана Назарчук. Вона привітала мешканців центру з прийдешніми святами та побажала їм миру, стійкості та непохитної віри у Перемогу України, яка неодмінно настане. Світлана Назарчук вручила дітям солодкі подарунки, а мешканцям центру - продуктові набори.
Під час зустрічі творчі колективи міста подарували всім присутнім святкові номери.
Відділ з питань внутрішньої політики та інформації