Про проведення приписки юнаків 2007 року народження до призовної дільниці
Дата: 29.12.2023 13:45
Кількість переглядів: 81
На виконання наказу начальника Синельниківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 16.12.2023 № 635 «Про проведення приписки юнаків 2007 року народження до призовної дільниці» з 01 січня до 31 березня буде проводитися приписка громадян 2007 року народження до призовної дільниці п’ятого відділу Синельниківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Приписці до призовної дільниці підлягають юнаки, які народилися з 01січня до 31 грудня 2007 року включно та які мають реєстрацію на території м. Першотравенська, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
Сергій ДАНИЛЕНКО, начальник п’ятого
відділу Синельниківського РТЦК та СП