A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ щодо внесення уточнень в день та час кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій та проведення Конкурсу на визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами у м. Першотравенську, оголошеного на 06 травня 2021 року о 14.00

 КОНКУРС на визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами у м. Першотравенську відбудеться 05 травня о 14.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Першотравенської міської ради за адресою: вул. Шкільна 20.

14:43:20 21.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про передачу нерухомого майна в оренду через аукціон – нежитлове приміщення за адресою: м. Першотравенськ, вул. Кобзаря,15А, загальна площа - 209,4 кв. м

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА В ОРЕНДУ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН – НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ  ЗА АДРЕСОЮ: М. ПЕРШОТРАВЕНСЬК, ВУЛ. КОБЗАРЯ,15А, ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА - 209,4 КВ. М

11:54:33 13.04.2021

Про короткострокове навчання для депутатів місцевих рад

Дніпропетровським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» 13 та 14 квітня 2021 року для новообраних депутатів місцевих рад планується проведення короткострокового онлайн-навчання за темою: «Діяльність депутата у місцевій раді та її органах».

09:58:30 12.04.2021

Щодо оголошення конкурсу на службу в поліції

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 65 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції по територіальних підрозділах поліції Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претендентів на посади слідчих, дізнавачів, помічників слідчих, дільничних офіцерів поліції, оперуповноважених кримінальної поліції, інспекторів та поліцейських реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, поліцейських з обліку та збереження речових доказів та озброєння, поліцейських поліції особливого призначення.

16:52:28 25.03.2021

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір здійснити зміну тарифів шляхом коригування на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії Першотравенського міського житлово-комунального підприємства.

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII зі змінами, Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 зі змінами (надалі – Порядок формування тарифів), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130, Першотравенське міське житлово-комунальне підприємство (надалі – Першотравенське МЖКП) інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на теплову енегрію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та доводить до відома споживачів наступну інформацію.

08:57:05 25.03.2021

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір здійснити зміну тарифів на послуги, що надаються Першотравенським міським житлово-комунальним підприємством, а саме: на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в місті Першотравенсь

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII зі змінами, Порядку формування тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 зі змінами, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018  № 130,  Першотравенське міське житлово-комунальне підприємство інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги, що надаються Першотравенським міським житлово-комунальним підприємством, а саме: на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в місті Першотравенську та доводить до відома споживачів наступну інформацію.

15:50:54 23.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь