A A A K K K
для людей із порушенням зору
Першотравенська міська рада
Дніпропетровська область

Повідомлення

Сказ – вкрай небезпечна хвороба

Сказ – це гостре інфекційне захворювання, під час якого зазнає ураження центральна нервова система. Супроводжується паралічами та завжди закінчується смертю. Розповсюджувачами сказу є дикі тварини. Зазвичай інфікування у тварин відбувається через укус або взаємне облизування.

08:26:01 17.04.2024

Новий грант для студентів та учнів: "Герої Нації: Грант за Внесок у Перемогу"

Конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів від української компанії МотоЗілла. Наша мета показати важливість мати активну громадянську позицію, що незалежно від віку, завжди можна знайти можливість для підтримки тих, хто прагне бути кращим!

15:50:14 16.04.2024

Повідомлення коменданта Синельниківського району

Комендант Синельниківського району Євген Шкнай повідомляє мешканцям громад району, що відповідно до спільного наказу Дніпропетровської обласної військової адміністрації, Оперативних угрупувань  військ «Харків», «Херсон», «Запоріжжя» від 18 грудня 2023 року № 137/0/13-23/4916/189/442 утворено комендатуру Синельниківського району.

13:26:10 16.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування  «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який  реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським  ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma  Coalition (ITC). 

10:44:19 12.04.2024

Переваги офіційного працевлаштування для роботодавців

Переважна більшість працівників та роботодавців при запитанні про переваги офіційного працевлаштування згадують про такі переваги для працівників. Зокрема набуття страхового стажу, захист від незаконного звільнення, право  на оплачувану відпустку, право на допомогу у разі хвороби чи отриманні травми на виробництві, право на допомогу по безробіттю тощо. Але слід звернути увагу і на вигоди для роботодавців, адже у офіційно оформлених працівників є не лише права, а й обов’язки, закріплені зокрема статтею 139 Кодексу законів про працю України. Працівники зобов'язані працювати чесно і сумлінно, своєчасно і точно виконувати розпорядження роботодавця, додержувати трудової і технологічної дисципліни, вимог нормативних актів про охорону праці, дбайливо ставитися до майна роботодавця, з яким укладено трудовий договір.  У випадку порушення зазначених вимог роботодавець може застосувати до працівника заходи дисциплінарного впливу – догану або звільнення. Окрім того, згідно з вимогами КЗпП працівники зобов'язані бережливо ставитися до майна підприємства, установи, організації і вживати заходів до запобігання шкоді, та несуть матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації внаслідок порушення покладених на них трудових обов'язків. А найголовніше на сьогоднішній день є те, що внески та податки, сплачені роботодавцями до бюджету підвищують обороноздатність країни. Більше дізнатися про трудові права можна на інформаційному порталі Держпраці за посиланням http://pratsya.in.ua

13:27:53 26.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь